Intenzívny 10 – týždňový kurz metódy Wima Hofa (+BONUSY)

 • /
 • Ponuka kurzov
 • /
 • WHM
 • /
 • Intenzívny 10 – týždňový kurz metódy Wima Hofa (+BONUSY)

Raz za týždeň sa osobne stretneme a preberieme teoreticky aj prakticky cviky, ktoré bude treba ďalší týždeň robiť. Preberú sa všetky súčasti kurzu pre začiatočníkov aj pokročilých, plus rôzne naťahovacie a posilňovacie cviky. Výsledkom je postupná premena tela aj mysle. Výborný kurz pre všetkých, ktorí majú problém s disciplínou a potrebujú motiváciu. Ak chcete kurz ako darček, vyberte Kúpiť > Poukážka. Viac informácií o kurze nájdete nižšie. TERMÍNY UVIDÍTE PO KLIKNUTÍ NA TLAČIDLO KÚPIŤ.

299 €249,17 € bez DPH
 • 10 - týždňový dochádzkový kurz WHM

  Raz za týždeň sa osobne stretneme na hodinu a preberieme teoreticky aj prakticky cviky, ktoré bude treba ďalší týždeň robiť. Je to obdoba 10 týždňového online kurzu na Wimovej stránke, akurát po slovensky a s reálnym inštruktorom. Výhody oproti online kurzu spočívajú v interakcii s inštruktorom, kde sa môžete ihneď pýtať a budú zároveň naprávané vaše chyby. Preberú sa všetky súčasti kurzu pre začiatočníkov aj pokročilých, plus rôzne naťahovacie a posilovacie cviky. Tiež sa precvičia niektoré jogové asány. Počas desiatich týždňov má telo dostatok času sa adaptovať na nové podmienky. Výsledkom je postupná premena tela aj mysle. Výborný kurz pre všetkých, ktorí majú problém s disciplínou a potrebujú motiváciu. Pravidelný týždenný impulz k cvičeniu pomôže dosiahnuť lepšie výsledky.

  Ako novinka je do kurzu zakomponovaný aj najnovší Wimov kurz - WHM Fundamentals!

  Ako bonus vás naučím niektoré techniky z taoistickej jógy, aby vzniklo dokonalé prepojenie tela a mysle. Túto časť nemá WHM metodicky spracovanú, preto vám tieto techniky otvoria bránu k vlastnému telu a hlavne vďaka nim dokážete z WHM kurzu vyťažiť omnoho viac. Špeciálne sa budeme venovať komunikácii tela a mysle a v praxi si ukážeme, čo je to "reč tela" a ako komunikovať s telom tak, aby plnilo požiadavky mysle aj na podvedomej úrovni. Zažijete čo je to "podstata mysle", a že myseľ niesú iba myšlienky. Sami ostanete prekvapení, čo všetko je možné. Tieto nové poznatky som získal kombinovanou praxou s kurzistami WHM a TJ, preto ich nenájdete ani v taoistickej joge, ani u žiadneho iného inštruktora WHM.

  Kurz je dochádzkový, takže reálne sa budeme stretávať a cvičiť, nieje to online.

  Kurz je v stredu od 19:30 do 20:30, niekedy sa však natiahne aj dlhšie. Podľa toho koľko máte otázok.

  Minimálny počet účastníkov: 10

Podobný tovar

Zážitkový kurz určený pre každého, kto chce objaviť WHM a unikátne prostredie pozitívnych medziľudských vzťahov, ktoré vznikajú pri tomto druhu…