Celodenný kurz

Deň plný fyzickej a psychickej transformácie, vďaka ktorému spoznáte a na vlastnej koži ochutnáte vplyv Wim Hofovej metódy. Dozviete sa všetko o základných pilieroch – dýchaní, sústredení sa a vystavovaní sa chladu. Všetko si vysvetlíme teoreticky aj prakticky.

dýchanie

sústredenie

vystavovanie chladu

Čo vďaka kurzu získate

 • Jednoduchý a pritom komplexný návod na budovanie vašej zdravšej, silnejšej a odolnejšej verzie.
 • Dozviete sa nielen o základných pilieroch WHM, ale tiež fyziologických procesoch nášho tela. Naučím vás princípy, na základe ktorých WHM funguje. Vďaka čomu si budete vedieť poradiť aj v neočakávanej situácii (napr. v prípade nástupu choroby). Budete presne vedieť, ako si trénik WHM prispôsobiť.
 • Všetky cvičenia si prakticky vyskúšate. Naučíte sa správne dýchať a meditovať.
 • Moju maximálnu podporu počas ľadového kúpeľa.

Najbližšie termíny

Bratislava


14. 11. 202099 €
5. 12. 202099 €

Trnava


24. 10. 202099 €

Potešte svojich blízkych a darujte im tento kurz ako jedinečný zážitok.

 • Darčekový poukaz dostanete najneskôr nasledujúci pracovný deň od úhrady objednávky. Odošlem vám ho v elektronickej podobe na váš mail.
 • Platnosť je do 31.12.2021. Váš blízki budú mať dostatok času na to, aby si zvolili termín, ktorý im vyhovuje.
 • Poukaz je možné uplatniť len na termín v Bratislave.

Priebeh kurzu

 • Kurzy v Bratislave sa konajú v centre Viktor Schiller, ktoré sa nachádza v priestoroch budovy Apollo Klub na Súkenníckej 4 v Bratislave. Zobraziť na mape >>
 • Kurzy Trnave sú organizované v priestoroch Zdravá Joga - Yoga Trnava, Suchovská 5. Zobraziť na mape >>
 • Plánované sú väčšinou na sobotu v čase od 9:00 do 18:00 hod.
 • Kurz začíname teóriou, neskôr prejdeme na praktické cvičenia.
 • Techniky, ktoré sa naučíte, si na záver kurzu overíte v 2-minútovom ľadovom kúpeli. Nie je to povinné, ale určite vám ho odporúčam absolvovať. Všetko vám vysvetlím a môžete mi veriť, že to zvládne naozaj každý. Je to najjednoduchšia cesta, ako vám dokážem, že aj v prudko stresovom prostredí, ktorým ľadová voda je, dokážete byť sústredení a v pokoji bez najmenšieho stresu. Ak toto zvládnete, dokážete zvládnuť akúkoľvek stresovú situáciu. 

Praxou overené techniky a cvičenia, ktoré posúvajú život v ľudskom tele na inú úroveň.

Kurz je vhodný pre každého, ak:

 • netrpíte epilepsiou ani žiadnym kardiovaskulárnym ochorením.
 • nie ste tehotná alebo dojčiaca žena. Zvýšené hladiny adrenalínu spojené s technikami WHM by mohli ovplyvniť zdravie dieťaťa.
 • nie ste veľmi unavení alebo vyčerpaní. Kurz absolvovať zvládnete, ale ak máte problémy s dlhšie pretrvávajúcim stavom únavy a vyčerpania, praktizovanie WHM vás bude vyčerpávať ešte viac. V tomto prípade vám odporúčam najskôr dostať svoje telo a myseľ do normálu. Ako na to, vás rád naučím na niektorom z kurzov BASE systému.

Váš lektor vie, o čom hovorí

Viktor Schiller je certifikovaný inštruktor Wim Hofovej metódy II. stupňa, lektor taoistickej jogy a zakladateľ BASE systému. Je jedným z prvých inštruktorov, ktorí Wim Hofovu metódu priniesli na Slovensko. Už niekoľko rokov sa úspešne špecializuje aj na syndróm vyhorenia a jeho odstránenie. Jeho kurzmi prešlo množstvo spokojných klientov, ktorí dosiahli skvelé výsledky. Môžete mu veriť, že aj vy s ním dostanete svoju myseľ pod kontrolu a budete vedieť lepšie pracovať so svojím telom a vlastnou energiou.

Môžete sa spoľahnúť, že WHM

skutočne funguje

populárna na celom svete

vedecky podložená

množstvo spokojných klientov

Garancia kvality

Za kvalitou kurzu si stojím a preto, ak by ste si z kurzu vôbec nič neodniesli a znamenal by pre vás stratu času, vrátim vám peniaze.

 

Bonusy

Techniky pre pokoj mysle

Ukážem vám vlastné techniky vytvorené na ovládanie mysle, pokoja v hlave a na radikálne zlepšenie sústredenia a efektivity v práci.

Neobmedzený prístup k ľadovej vode

Ak sa vám pobyt v ľadovej vode zapáči, môžete si ho prísť kedykoľvek, v čase verejných kurzov, zopakovať. 

Komunita 

Chcete pokračovať vo WHM aj po kurze, no chýba vám niekto, kto by vás potiahol a motivoval? Po absolvovaní kurzu môžete požiadať o členstvo v súkromnej skupine na Facebooku, ktorá je určená špeciálne pre aktívnych absolventov. 

Časté otázky 

Dozviem sa na kurze viac než z dostupných materiálov na internete?

Kurz je vedený skúseným certifikovaným inštruktorom WHM. Dozviete sa teóriu, vyskúšate si ju v praxi. Keď vám nie je niečo jasné, máte možnosť sa pýtať. S absolvovaným kurzom si metódu osvojíte oveľa rýchlejšie a vyhnete sa častým začiatočníckym chybám samoukov.

V čom je Viktor iný, než ostatní inštruktori?

Viktor Schiller je jedným z prvých dvoch inštruktorov, ktorí WHM priniesli na Slovensko. Vysvetľuje nielen to, ako treba WHM robiť, ale najmä prečo a na základe akých fyziologických procesov to funguje. Svoje kurzy obohacuje aj o poznatky z TAO jogy a svojich vlastných skúseností.

Výpovede ľudí, ktorí celodenný kurz absolvovali

Profesionálny tréner, ktorému nie je ťažké dôverovať. Kurz mal množstvo benefitov - tipy pre zlepšenie športového výkonu a dynamická meditácia ma presvedčili ponoriť sa do ľadovej vody. Cítil som, ako ego chcelo von z bazéna, ale dychom som ho potlačil a dokonca miestami aj zacítil teplo vo vlastnom tele. Ďakujem 🙂

Andrej Kubaška

účastník Celodenného kurzu WHM

Nikdy som si nemyslela, že dokážem vliezť do vody s ľadom a že tam vydržím 2 minúty. A dala som to. Je to super zážitok a super pocit. Pocit, keď ideš do toho bazéna a keď z neho vychádzaš, WOW. Vôbec mi nebola zima, práve naopak. Dá sa to nádherne ustáť a ten pocit na tele je neskutočný. Akoby som zhodila 10 kg záťaž. Všetko, čo som sa naučila o dýchaní určite využijem. Ďakujem.

Alžbeta Bečarová

účastníčka Celodenného kurzu WHM

Super! Presne preto som prišiel. Výborne vysvetlený princíp / proces / fungovanie a vplyv otužovania. Teším sa.

Vladimír Kubáň

účastník Celodenného kurzu WHM

To, čo len čítaš a počuješ na internete, som dnes prežil. A odnášam si omnoho viac, ako som čakal. Jednoznačne to je niečo, čo treba zažiť a počuť od Viktora a nie len stokrát čítať, počuť.

Tomáš Čas

účastník Celodenného kurzu WHM

Veril som, že to dokážem. Bol som prvýkrát v ľadovej vode. Spočiatku to bolo napínavé, ale potom som to rozdýchal a si to užíval. Dýchacie cvičenie ma povznieslo do nových sfér, brnelo mi celé telo ešte dlho potom. A ten kľud potom ... Veľmi sa mi páčil tento kurz. Oceňujem vysvetlenie princípov WHM pomocou metodiky Tao jogy.

Horst Antol

účastník Celodenného kurzu WHM

Kurz bol veľmi zaujímavý a dobre vedený. Nemala som chvíľu, kedy by som sa nudila, alebo by ma niečo nezaujímalo. Dýchanie mi dalo uvedomenie si svojho tela a navodenie kľudu. A ľad - čo dodať ? Pre mňa prekonanie samej seba, neopísateľný pocit a taký zlatý klinec 🙂 Ďakujem za príjemne strávený deň a nové možnosti 🙂

Silvia Rippelová

účastníčka Celodenného kurzu WHM

Kurz sa mi páčil veľmi. Viktor mi ozrejmil veľa vecí, ktorými si dokážeme skvalitniť život. Ľudia častokrát zabúdajú počúvať svoje telo. Tento kurz bol pre mňa návratom k svojmu vnútornému ja.

Klaudia Vinicka

účastníčka Celodenného kurzu WHM

Na kurze sa mi páčilo, že to má Viktor aj sám na sebe zažité, že dáva veľký priestor individuálnemu prežívaniu a možnostiam; že má na vec náhľad a že tomu naozaj rozumie. A je mi veľmi sympatické, že nad vecami premýšľa, učí sa nové veci a experimentuje. A veľmi oceňujem, že okrem "A", povie aj "B".

Zuzana Milerová

účastníčka Celodenného kurzu WHM

Kurz bol pre mňa výnimočný tým, že som dokázala prekonať strach vkročiť do ľadovej vody. Lektor pútavo odovzdával svoje zažité poznatky a celý deň ubehol veľmi rýchlo. Ďakujem za výnimočný deň.

Simona Korenačková

účastníčka Celodenného kurzu WHM

Tento kurz odporúčam všetkým, ktorí chcú posunúť svoje limity a zistiť, čoho všetkého je ich telo schopné. Doteraz som si myslel, že WHM je len o schopnosti znášať chlad, avšak som zistil, že to ovplyvní aj mnohé iné aspekty môjho života. Vlastne tento kurz odporúčam VŠETKÝM, som si istý, že si tu každý nájde to svoje.

Miloš Macega

účastník Celodenného kurzu WHM

Kurz je výborný v prekonávaní vlastného strachu. Naučil ma, ako vystúpiť zo zóny komfortu. Verím, že dýchaním získam väčší vnútorný pokoj a celkové zdravie nakoľko teória bola vynikajúco vysvetlená. Ďakujem.

Katarína Zukalová

účastníčka Celodenného kurzu WHM

Prídi na kurz, ak chceš nabudiť svoje telo, ukľudniť myseľ. Viktor je úžasný učiteľ s kamarátskym prístupom. Myslím, že na Slovensku máme vlastného a ešte lepšieho Wima Hofa - Viktora Schillera.

Eva Maráčková

účastníčka Celodenného kurzu WHM

Toto by mal byť povinný kurz na lekárskych fakultách, kde sa učia, ako vie myseľ ovplyvniť telo. Povinná výbava človeka dnešnej doby - stresovej, aby sa naučil ako ukľudniť myseľ a zlepšiť svoj život po všetkých stránkach. Kto zvládne ľadový kúpeľ, zvládne akúkoľvek životnú situáciu.

Diana Mozolakova

účastníčka Celodenného kurzu WHM