Daruj to, čo sa nedá kúpiť - nezabudnuteľné zážitky a zdravie

Aj ty kupuješ neoriginálne a nudné darčeky na poslednú chvíľu? Hľadáš niečo pre človeka, ktorý je stále v strese, býva neustále chorý, alebo uzimený a je večne unavený?

 

Tento rok to môžeš zmeniť!!

 

Máme pre teba tip na darček, ktorý:

 1. je aktívny aj relaxačný zároveň
 2. zlepší fyzické aj psychické zdravie a koncentráciu
 3. odstráni stres
 4. je originálny a nápaditý
 5. ukáže spôsob ako si “upratať” život, aby nevznikala únava
 6. je vystúpením z každodenného stereotypu
 7. zvýši adrenalín a hladinu endorfínov zaručene každému
 8. nezapadne prachom a je na celý život
 9. neomrzí
 10. nepokazí sa
 11. bude trvalou spomienkou
 12. bude “horúcou” témou rozhovorov minimálne najbližších pár stretnutí
 13. spraví z každého lepšieho človeka

Prečo darovať kurz?

Hodnota zážitku a zdravia

Je vedecky preukázané, že najlepšie si pamätáme veci, ktoré sú intenzívne emočne nabité.

Zážitok v porovnaní s vecou vytvára niečo jedinečné. Pozitívne emócie človek počas kurzu zažíva opakovanie a keďže nevie, čo má čakať, je to oveľa vzrušujúcejšie, zábavné a v našom prípade aj praktické. Denné prekonávanie mierneho diskomfortu a vychádzanie za hranice všedného nabudí telo aj myseľ.

Okrem nezabudnuteľných zážitkov sa človek naučí vybudovať:  odolnosť voči chladu, lepšiu koncentráciu, ako zvládať a nevytvárať stres, perfektnú imunitu, či zlepšenie zdravotného a psychického stavu.

 

O čo teda reálne ide?

 1. Bude sa vedieť pravidelne lepšie koncentrovať v kľúčových chvíľach
 2. Bude mať lepší sexuálny život
 3. Bude športovo výkonnejší (preukázateľne)
 4. Výrazne si zlepší prekrvenie
 5. Vyhne sa chronickým zápalom
 6. Chrípka a prechladnutie ho obídu oblúkom
 7. Stane sa oveľa odolnejším voči stresu
 8. Prekročí svoje limity a nakopne si sebavedomie
 9. Naučí sa vedome stlmiť otravné alergie
 10. Užije si poriadnu zábavu

(pre podrobnejšie info klikni sem)

 


Jasná, stručná charakteristika metódy. Spolu s videom veľmi zaujímavá poučná a využiteľná teória a prax dýchania bol neskutočný zážitok a taktiež impulz do budúcna. Ponorenie do bazéna bola len čerešňou na torte. Ďakujem.

Matej Psotný

Kurz bol pre mňa veľmi prínosný, pretože mi pomohol uvedomiť si, že svojimi neustálymi myšlienkami a "riešením" vecí som v aktívnom sympatickom stave, a teda som v strese a to som si nikdy neuvedomila. Dôležité je, že som sa na kurze naučila praktické techniky ako pracovať so stresom a hlavou. Inštruktor je sympatický, dynamický, nepôsobí iritujúco, čo sú podľa mňa vynikajúce vlastnosti na túto prácu. Záver kurzu v ľadovom bazéne bol úžasným zavŕšením kurzu a praktickou skúškou práce s dýchaním a sústredením.

Antónia Krešáková

Kurz bol super. Obávala som sa množstva teórie, ale ubehla veľmi rýchlo. Ľadový bazén bol paráda. Pocit neskutočného tepla uprostred ľadu.

Katarína Hrichová

Páčilo sa mi, že informácie o tejto metóde boli podané komplexne a všetky súčasti podrobne vysvetlené, tým pádom je možné túto metódu využiť cielene pre rôzne zámery.

Martina Mravcová

Kurz bol super, aj praktická aj teoretická časť. Plno nových informácií, zaujímavých a všetko to dávalo zmysel ako celok. Teraz už len nechať si to vležať a zaviesť do praxe v bežnom živote.

Sandra Bílá

Kurz bol perfektný. Skvelý a pútavý výklad, 3 hodiny teórie ušli ako pol hodina. Veľmi zaujímavo rozprávaš, prirodzene. Cvičenie bolo tiež fajn, veľmi efektívne! A ľadový bazén ... TOP! Čakal som, že mi to bude robiť väčší problém, ale mýlil som sa. Dal som si ho 2x :). Ďakujem

Jakub Slovák

Všetky informácie prednášky som hltala a žrala. Dýchacie cvičenia sú pre mňa náročné ako doma, ale určite budem viac vedieť a nenechám sa odradiť mojou ťžkosťou sústrediť sa a neroptyľovať sa. Ľadový kúpeľ nebol až taký príjemný ako kráčanie do hronského jazierka do hĺbky po prsia, kým je hladina ponad plecia, ale naučila som sa, že sa treba sústrediť na seba. Podobne ako doteraz, budem naďalej robiť čo najviac reklamy, či osvety.

Eva Kumová

Prišla som s cieľom ukľudniť hlavu, vôbec som neplánovala vliezť do bazéna s ľadom, to veru ani vo sne :). Ja, teplomil nad všetkých:). A čuduj sa svete, dala som si aj repete. Prekvapila som seba samú, posunula svoje poznanie o sebe a vlastnej mysli. Super. Ďakujem, Juli.

Juliana Michaláčová

Kurz bol veľmi zaujímavý a predčil moje očakávania. Páčilo sa mi, že metóda sa koncentruje aj ja vybudovanie psychickej odolnosti, tak ako aj odolnosti fyzickej. Myslím, že metóda je užitočným nástrojom, ktorý by mal mať vo svojom repertoári každý.

Erich Handl

Dnešný deň mi zmenil život. Dokázal som zastaviť myšlienky a vypnúť myseľ. Tento kurz splnil moje očakávnia na 150%. Doporučujem každému, kto má stres a málo času na seba.

Jan Trokšiar

Choďte do toho spolu…

Chcete s partnerom/kou utužiť a oživiť vzťah? Darujte si spoločné a nezabudnuteľné chvíle.10 týždňová alebo 1 dňová intenzívna cesta plná adrenalínu a endorfínov je nato skvelá príležitosť. Bude vás spájať spoločné kráčanie za lepším stavom tela aj mysle.

Ak budete chcieť ísť ďalej môžete si prehĺbiť vaše schopnosti a zažiť ďalšie neopakovateľné zážitky pri výstupe na Chopok v šortkách.

Jednoducho si vyber typ kurzu, sprav objednávku a do poznámky napíš, že chceš vystaviť darovací poukaz a meno obdarovaného. Pošleme ti poukaz mailom na vytlačenie.

Otvor sebe a svojim najbližším dvere do úplne nového sveta…

Vyber si z dvoch druhov kurzu. Jeden je 1-dňový a druhý 10-týždňový.

Podľa toho, či ti stačí raz vidieť a zažiť intenzívny 1-dňový kurz, a potom doma trénovať, alebo ti bude viac vyhovovať sa stretnúť raz za týždeň, a postupne behom desiatich týždňov si vybudovať spoločne perfektne odolné a zdravé telo a kľudnú myseľ. 10-týždňový kurz je omnoho detailnejší a obsahuje aj kurz pre pokročilých, čo na 1-dňovom nie je.

Klikni na jednotlivé kurzy a dozvieš sa viac detailov.

Nikto nechceme kúpiť mačku vo vreci, preto Vám na základe spokojnosti stoviek zákazníkov, čo boli u mňa na kurzoch garantujem, že budete spokojný s kurzom, aj s výsledkami, ktoré potom dosiahnete. Samozrejme hlavným predpokladom je, že doma dáte do praxe to, čo sa na kurze naučíte. Ak by ste boli výnimka, ktorá potvrdzuje pravidlo a nesplnil by som vaše predstavy, ponúkam možnosť vrátenia celej ceny kurzu.

 

Viktor Schiller