10 dôvodov, prečo zažiť metódu Wima Hofa naživo

Vieš o čom je vedecky overená a výsledky prinášajúca Wim Hof metóda a aké benefity ti takmer okamžite prinesie do života? Ak nie, tak tento článok ti rýchlo pomôže zistiť, či (že) je práve pre teba. Nájdeš tu 10 presvedčivých dôvodov (a jeden bonusový) k tomu, aby si sa vedel rozhodnúť, či prídeš zažiť túto výnimočnú metódu na vlastnej koži na jednom z našich intenzívnych celodenných kurzov.

Mimochodom, všetkých týchto 10 dôvodov, prečo na vlastnej koži zažiť Wim Hof metódu, sú potvrdené vedou, o čom sa môžeš pohodlne presvedčiť TU.

Prečo teda zažiť Wim Hof metódu na vlastnej koži? Tu je 10 dôvodov, prečo zaži kurz metódy Wima Hofa naživo:

viktor schiller wim hof

1. Budeš sa vedieť PRAVIDELNE lepšie koncentrovať v kľúčových chvíľach

Dnes je doba neustálych vyrušení, rozptýlení a doslova až kradnutí tvojej pozornosti. Sociálne siete, televízne kanály, reklamy, inzeráty, WhatsApp, Viber, Messenger, Fuckupy, korporácie… títo všetci sa snažia získať to najcennejšie čo máš – tvoju drahocennú pozornosť.

Preto to najlepšie,, čo môžeš urobiť, je chrániť svoju pozornosť a pravidelne, postupne a výrazne zlepšovať tvoju schopnosť koncentrovať sa v kľúčových momentoch.

Sám si odpovedz otázku: „V akých kľúčových momentoch by sa mi riadne hodila výrazne vyššia koncentrácia a sústredenosť?“ (pohovor, skúška, rande, sex, práca atď.)

Wim Hof metóda ťa preukázateľne naučí sa výrazne lepšie sústrediť a koncentrovať, keďže sa s ňou naučíš odolávať nielen chladu, ale aj rušivým vplyvom.

Vždy preto využi KAŽDÚ príležitosť, ako si zlepšiť koncentráciu, pretože to je jedna z kľúčových schopností pre tvoj úspech (vyšší príjem, spokojnosť, vzťahy, riešenie problémov atď.)

Klikni SEM a zisti, kedy je najbližší termín intenzívneho kurzu Wim Hof metódy.

2. Budeš mať lepší sex

Keď prídeš na náš celodenný intenzívny kurz Wim Hof metódy (pod vedením certifikovaného inštruktora Viktora Schillera), tak zažiješ úplne inú úroveň ovládania vlastnej mysle a tela. To sa prejaví v lepšom sústredení, prekrvení a vnímaní schopností tvojho tela.

Toto všetko ti jednoznačne pomôže byť lepší milenec (milenka), čo tvoja polovička určite ocení.

wim hof metoda sex, lepsi sex, krasna zena chlap,

Mimochodom, vedel si o tom, že najdôležitejší orgán pre špičkový sexuálny život je tvoj mozog? On prijíma podnety, reaguje na vzrušenie a užíva si slasť. Keď je tvoj mozog skvelo okysličený a prekrvený a má veľa živín, tak aj tvoj sex je lepší. 

Wim Hof metóda preukázateľne pomáha zvyšovať prekrvenie tvojho tela (orgánov), zlepšovať regeneráciu, prepojenie tvojej mysle a tela, a tým ti celkovo prináša lepšie a nezabudnuteľnejšie sexuálne zážitky.

3. Budeš športovo výkonnejší (preukázateľne)

wim hof v bazéne, ľad, imunita, otužovanie

Klikni na obrázok a zisti viac o celodennom intenzívnom kurze Wim Hof metódy.

Tvoja športová výkonnosť a forma majú priamy pozitívny vplyv na úspech a pohodu  v tvojom živote. Vždy sa preto potrebuješ držať vo forme a v kondícii, pretože keď budeš mľandravieť a zakrpatievať, tak to vždy bude limitovať tvoju úspešnosť, vytrvalosť, drive a hrozí ti (okrem iného) riziko vyhorenia.

Wim Hof metódu využívajú na zdokonalenie svojej výkonnosti viacerí vrcholoví športovci, ako napr. Alistair Overeem (UFC – PRO Fight), Laird Hamilton (PRO Surfer) a mnohí iní.

Pridaj sa k nim, zamakaj na svojej kondícii, vitalite a imunite. Uži si skutočný význam Wim Hof metódy a jej reálne (overiteľné) benefity pre tvoje odolnejšie telo a koncentrovanejšiu myseľ.

Keď môžu špičkoví športovci využívať túto unikátnu metódu vysokého výkonu, tak by si mal aj ty. Mal by si z Wim Hof metódy vyťažiť naozaj maximum pre tvoje perfektné zdravie, koncentráciu, okysličenie tela a vnútornú silu. Získaj svoju dlhodobú konkurenčnú výhodu a čerpaj tvoju SKUTOČNÚ silu zvnútra.

 

4. Výrazne si zlepšíš prekrvenie

Wim Hof vo svojom videu tvrdí, že najväčším masovým vrahom na svete sú kardiovaskulárne ochorenia. Je to naozaj tvrdá realita, že ľudia umierajú hlavne preto, lebo sa nestarajú o svoje srdce, cievy a zásobovanie tela a orgánov kvalitnými živinami (ktoré sú po tele distribuované krvou). Maximálne ti preto odporúčam preventívne makať na tom, aby si mal zdravé cievy a perfektné prekrvovanie a vyživovanie kľúčových orgánov (mozog, srdce, pľúca, pečeň). Keď sa cítiš unavený, jeden z dôvodov môže byť slabé prekrvenie a okysličenie (mozgu).

5. Vyhneš sa chronickým zápalom

Bolo vedecky jednoznačne preukázané, že Wim Hof metóda ti pomôže vyhnúť sa chronickým zápalom – artritíde, prechladnutiam, zápalom atď. Viac sa o tom dozvieš (a teda tomu môžeš dôverovať) v tejto exkluzívnej reportáži o Wim Hof metóde od prestížnej televíznej stanice BBC:

Wim Hof metóda v tele pôsobí proti zápalom na viacerých úrovniach (na tomto linku nájdeš k tomu štúdiu v anglickom jazyku). Chemicky – dočasne ti zvýši pH tvojej krvi, biochemicky – dočasne zvýši produkciu protizápalových hormónov a psychologicky – odstráni stres, čiže najčastejšieho pôvodcu a základný kameň chronických zápalov a civilizačných ochorení.

6. CHRÍPKA a prechladnutie ťa obídu oblúkom

Wim Hof metóda doslova trénuje tvoj imunitný systém, aby vydržal viac. Preto chrípka a prechladnutia ťa obídu oblúkom a nevyhodia ťa tak z tempa.

Po absolvovaní Wim Hof metódy sa staneš skrátka oveľa odolnejším/odolnejšou voči chrípke a prechladnutiam. Tvoje telo bude odolnejšie, imúnnejšie a otužilejšie.

Tu si vychutnaj záver tohto videa a krásnu ukážku úžasného vplyvu Wim Hof metódy na tvoju koncentráciu, kondíciu a imunitu.

7. Staneš sa oveľa odolnejším voči stresu

Stres vie byť obrovský zabijak nadšenia, radosti a šťastia. Potrebuješ sa mu vedieť vyhnúť a výrazne eliminovať jeho nezdravé účinky na tvoj život, rozvoj a spokojnosť. Vedieť ovládnuť svoju myseľ a myšlienky je kľúčové, aby si nebol otrokom vlastnej, nikdy nekončiacej reťaze myšlienok, ktoré ti nedovolia relaxovať, spať a venovať sa v pokoji tomu, čo ťa baví a napĺňa. Niekedy môžeš mať pocit, že sa to už nedá zvládnuť, že je toho moc a že sa blíži tvoje vyhorenie. Vyskúšaj si na sebe, ako pôsobí úplne základné dýchanie Wim Hof metódy.

8. Prekročíš svoje limity a „nakopneš“ si sebavedomie

Každý chce byť viac a dosahovať viac. Je to ľudská prirodzenosť. Vďaka tejto metóde si môžeš na vlastnej koži zažiť pocit prekročenia vlastných limitov. Prekročíš limity, ktorým si dlhodobo veril, že máš. Lenže ty sám určite cítiš, že je v tebe viac. Oveľa viac. Na celodennom intenzívnom kurze si presne ukážeme, ako prepojiť myseľ a telo do účinného celku, a tak dosiahnuť novú úroveň výkonnosti.

9. Naučíš sa vedome stlmiť otravné alergie

Naučíš sa, ako vedome ovládnuť podvedomé procesy v tele a ovládať telo úplne novým spôsobom. Napríklad, ako ovplyvniť a utlmiť alergickú reakciu úplne bez liekov (na tomto linku si to over v anglickom .pdf). Naučíš sa, ako prepojiť tvoje telo a myseľ na špičkovú úroveň (existuje totiž aj iný, vnútorný svet, ktorý sa naučíš ovládať).

Zvýšiš si cieľavedomosť, sebavedomie a hlavne skrotíš negatívny vplyv alergií na tvoje každodenné fungovanie a vychutnávanie si života.

Klikni SEM a zisti, kedy je najbližší termín intenzívneho kurzu Wim Hof metódy.

10. Užiješ si poriadnu ZÁBAVU

Na záver asi to najdôležitejšie, keďže sebarozvoj nie je len o teórii a cvičeniach, ale aj o kvalitnej zábave v prostredí rovnako naladených ľudí, ktorí sa chcú naučiť, ako mať lepší a kvalitnejší život.

Na kurzoch, ako je celodenný kurz Wim Hof metódy, spoznáš nových, zaujímavých ľudí podobnej krvnej skupiny a presvedčíš sa, že kurzy sebarozvoja nie sú naozaj len o práci na sebe, ale aj o zábave a o zážitkoch na celý život.

Záver

Práve si zrejme už zistil, že Wim Hof metóda má presvedčivé dôvody, pre ktoré ju proste potrebuješ zažiť. Preto, keď teraz cítiš, že to je to pravé pre tvoj rast a napredovanie a chceš dosiahnuť novú, nepoznanú úroveň ovládania tvojho tela, mysle a celkovo sa chceš cítiť vitálnejšie a sebavedomejšie, tak investuj do celodenného intenzívneho kurzu „Wim Hof metóda“.

Odpovede na často kladené otázky k intenzívnemu celodennému kurzu Wim Hof metódy:

Často dostávam od stoviek záujemcov otázky priamo k celodennému intenzívnemu kurzu (a k iným kurzom), tak som sa rozhodol tu uviesť odpovede na ne. Ďalšie odpovede nájdete v samostatnej sekcii Často kladené otázky.

Potrebujem byť fyzicky fit, aby som sa zúčastnil kurzu Wim Hof metódy?

Nie, nepotrebujete. Nie je vôbec nevyhnutné byť fyzicky v kondícii. Nemusíte mať žiadnu skúsenosť s chladom, pravidelne chodia na kurz zimomravé dámy, aby zistili, ako žiť príjemný život aj bez troch svetrov 🙂 Iba malé upozornenie, ak máte kardiovaskulárne ochorenia, alebo episepsiu, určite najprv konzultujte návštevu kurzu s vaším doktorom.

Metóda nemusí byť pre vás vhodná. Kvôli zvýšeným hladinám hormónov v krvi po dýchaní sa neodporúča metóda pre tehotné a dojčiace mamičky. Zatiaľ sa neskúmalo, aký to môže mať dopad na dieťa.

Pomôže mi tento kurz schudnúť?

Vedomé a blahodárne vystavenie sa chladu bolo na základe vedeckých výskumov spojené s rýchlejším metabolizmom. Po kurze sa začne telo postupne adaptovať na nové podnety a tvoriť hnedý tuk. Nemusíte sa báť, na celom tele ho je iba do 100 g. Tento hnedý tuk, ako jediné tkanivo na tele, dokáže generovať teplo v pokojnom režime a bude vám slúžiť ako nový radiátor, keď vám bude zima.

Na to, aby generoval teplo, používa ako „palivo“ zásoby telesného tuku. Pri produkcii tepla sa zvýši váš metabolizmus o 300 až 500 %.

Čiže spaľujete 3 až 5x toľko kalórií ako bez neho. Vedci vypočítali, že ak človek denne využíva hnedý tuk na produkciu tepla, dokáže ročne spáliť až 25 kg bieleho tuku. A to bez pohybu. Posledné roky sa robí veľa výskumu a štúdií, ako čo najlepšie použiť hnedý tuk na boj s obezitou. 

Klikni SEM a zisti, kedy je najbližší termín intenzívneho kurzu Wim Hof metódy.

Ako rýchlo mi vie Wim Hof metóda priniesť výsledky?

Do pár dní až týždňov. Wim hof metóda ti pomôže rýchlejšie, než očakávaš a jej techniky ti dodajú takmer hneď energiu, sústredenosť a vnútornú silu.

ľad, imunita, otužovanie, wim hof metóda

Aká je finančná návratnosť kurz Wim Hof metóda?

To závisí od toho, ako veľmi budeš tieto techniky a celú metódu aj REÁLNE uplatňovať v tvojom každodennom živote.

Tento kurz sa ti finančne vráti v priebehu pár dní alebo týždňov, pretože budeš odolnejší voči chorobám, stresu, chladu, alergiám a chronickým zápalom. Mysli na celoživotnú hodnotu tohto kurzu – zdravie, imunita, vitalita, odolnosť, bez chorôb, lepší sex.

V najbližších týždňoch a mesiacoch sa ti, podľa môjho skromného odhadu, vráti tvoja finančná investícia niekoľkonásobne. Hlavne mysli na to, koľkým chorobám sa vyhneš a o koľko sústredenejší, koncentrovanejší a sebavedomejší budeš. Dá sa takáto celoživotná devíza vôbec vyčísliť?

Pomáha kurz Wim Hof metódy zvýšiť sebavedomie?

Tak na toto si najlepšie odpovedz sám. Viktor Schiller ti na kurze pomôže kvalitnejšie dýchať, lepšie prepojiť tvoje telo a myseľ a prekonáš svoje obmedzujúce presvedčenia ohľadne chladu a strachu zo zimy, chorôb, stresu.

Sám si odpovedz, či ti toto zvýši sebavedomie 😉 Mne to sebavedomie, sebaúctu a sebarešpekt odpálilo na novú, doteraz nepoznanú úroveň (v zdravej miere).

Zároveň je dôveryhodnými vedeckými štúdiami preukázané, že mnohé aktivity Wim Hof metódy priamo súvisia so zvýšenou produkciou adrenalínu, dopamínu a serotonínučo ťa v konečnom dôsledku robí šťastnejším, bdelejším a spokojnejším.

Kurz Wim Hofovej metódy – kde sa viem prihlásiť?

Klikni SEM a vyber si termín, ktorý ti najviac vyhovuje. Ale pozor – kapacita intenzívneho kurzu Wim Hof metóda je kvôli individuálnemu prístupu obmedzená.

Zakladateľ BASE systému, certifikovaný inštruktor metódy Wima Hofa a lektor taoistickej jógy. 15+ rokov skúseností s tréningami a osobnostným rastom.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.