Nauč sa vypínať stres vo svojej hlave.

Presťaň stresovať v práci či doma.

Nájdi vypínač na nadmerné premýšlanie.

Funguje to každému!

Metóda BASE je založená na základnej fyziológii,
ktorá funguje u každého rovnako.

7 x 90 min konzultácií 

overená prevencia vyhorenia

 prístrojmi merateľné výsledky

Čo vďaka kurzom získate

 • efektívne sústredie
 • myseľ ako nástroj
 • bytie z kľudu
 • budete vedieť vypnúť hlavu a oddychovať
 • ľahko si poradíte s každodennými situáciami
 • zbavíte sa pretrvávajúcej únavy
 • naučíte sa rôzne techniky na upokojenie vašej mysle
 • ak vás niektoré činnosti vyčerpávajú, naučíte sa, ako ich zmeniť na energeticky neutrálne alebo dokonca relaxačné
 • zistíte, ako efektívne používať myseľ vtedy, keď to potrebujete
 • budete sa znova vedieť namotivovať

6-mesačné online kurzy BASE 

začiatok 13. 2. 2024

537 €

Pre prácu s chronickým stresom, únavou, nespavosťou, návrat z vyhorenia do normálu.

kurz BASE 1
Eliminácia syndrómu vyhorenia

Ak nestíhate dobíjať vlastné batérie a idete na rezervu, tento kurz je určený pre vás. Počas kurzu zvolíme pomalšie tempo a dôraz pôjde najmä na dostatočnú regeneráciu. Jeho cieľom je prekonať syndróm vyhorenia, eliminovať neustály pocit únavy a zmeniť návyky, ktoré vás k vyhoreniu doviedli. Dôležitou súčasťou je odstránenie stresu, regenerácia, trvalé upokojenie mysle a celkové „dobitie vlastných batérií“.

Pre vypnutie nadmerného myslenia, povolenie vnútorného napätia, bytie v kľude.

kurz BASE 2

Prítomný okamih

 V tomto kurze vás naučím, ako si preniesť stav pokoja a harmónie z meditačného cvičenia do reálneho života. Cieľom kurzu je zotrvávanie v kľude, prítomnosti a harmónii počas dňa. Naučíme sa pokročilé techniky Flow a Eufória, ktoré vám pomôžu dosiahnuť naozajstnú radosť zo života. Vďaka cvičeniam sa naučíte ovládať nervový systém, pracovať so svojim vedomím, lepšie sa sústrediť. 

garancia vrátenia peňazí

merateľné výsledky vďaka oxymetru a aplikácii

množstvo spokojných klientov

Ako budú kurzy prebiehať

 • Skôr ako začneme, vám na mail odošlem prístup do členskej sekcie. Tu sa postupne, každý týždeň, budú odkrývať videá, ktorých obsahom budú dôležité informácie, cvičenia a úlohy pre daný týždeň. Prístup do členskej máte na 6 mesiacov. Do tejto doby sa k videám budete môcť kedykoľvek vrátiť.
 • Raz do týždňa budeme mať spoločnú online konzultáciu. Konať sa bude vždy v utorok (BASE2 17:00 - 18:30, BASE1 19:00 - 20:30) cez aplikáciu Zoom. Ak sa vám stane, že sa konzultácie nebudete môcť zúčastniť, nič sa nedeje, pretože to najdôležitejšie, budete mať v členskej sekcii.
 • Vzájomný kontakt mimo konzultačných hodín nám zabezpečí uzavretá skupina na Facebooku. Účasť v nej nie je podmienkou, ale vrelo ju odporúčam.
 • Na začiatku kurzu (počas 1. týždňa) vám na adresu, ktorú uvediete v objednávke, odošlem oxymeter (medicínsky presný merací prístroj), vďaka ktorému budete môcť (v našej aplikácii, vytvrorenej špeciálne pre BASE systém) sledovať, ako na cvičenia reaguje vaše telo a nervový systém. 

Budete s istotou vedieť, či cvičenia, ktoré robíte, robíte správne. Vaše schopnosti odbúrať stres a prejavy vyhorenia budú vďaka tejto šikovnej pomôcke veľmi rýchlo stúpať. Oxymeter je súčasťou kurzu a zostáva vám aj po kurze, aby ste mohli získané schopnosti ďalej zdokonaľovať.

Názory klientov na techniky BASE systému

BASE systém bol pre mňa game changer a techniky, ktoré som sa naučila ma stále zachraňujú.
Lucia Bučková
„Uvedomil som si, že som si sám spôsoboval stres takmer 24/7. Vedome som sa trýznil povinnosťami alebo aj jednoduchými myšlienkami, ktoré som si neustále držal aktívne v hlave. Verím, že ak aplikujem nadobudnuté vedomosti do môjho života, tak sa mi o 110 % zlepší môj stav."
Adam Žilla
„Kurz sa mi páčil - splnil moje očakávanie. Opísala by som ho ako totálny reštart tela a mysle. Ďakujem."
Zuzana Štepianska
„Kurz bol plný informácií, rád, postupov a cvičení, ktoré stačí už len aplikovať do života. Zmeny, ktoré na sebe vidím, ma desili, ale dnes na kurze sa mi informácie pospájali do súvislostí a lepšie rozumiem tomu, čo sa so mnou stalo."
Zuzana Abuzbida
„Dáva mi veľký zmysel prepájať sprítomnenie sa, meditácie a uvedomovanie si vlastného tela a seba samého v každodennom živote. Veľmi praktický kurz. Oxymeter - úžasná skúsenosť! Ak si človek potrebuje „rýchlo“ upratať a začať mať svoje telo „pod kontrolou“."
Tatiana Barillová

Váš lektor vie, o čom hovorí

Viktor Schiller sa už roky úspešne špecializuje na syndróm vyhorenia a jeho odstránenie. Je to odborník, ktorý vyhorenie zažil viackrát na vlastnej koži. Môžete mu veriť, že aj vy s ním dostanete svoju myseľ pod kontrolu a budete vedieť lepšie pracovať so svojím telom a vlastnou energiou.

Za kvalitou si stojím a preto máte moje slovo, že ak si z kurzu neodnesiete vôbec nič a bude pre vás znamenať stratu času, vrátim vám peniaze.