Naučte sa žiť v prítomnosti, oddávať sa blahodárnyn účinkom nemyslenia, zažívať flow a eufóriu.

Zdá sa vám, že dni plynú akosi prirýchlo? Chcete zmeniť spôsob života, či práce? Na určitý čas sa vám podarí upokojiť svoju myseľ, no v zápätí ju máte opäť  zaplavenú množstvom myšlienok? V tomto kurze vás naučím, ako si preniesť stav pokoja a harmónie z meditačného cvičenia do reálneho života.
Cieľom kurzu je zotrvávanie v kľude, prítomnosti a harmónii počas dňa. Flow a Eufória sú pokročilé techniky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť naozajstnú radosť zo života. Vďaka cvičeniam sa naučíte ovládať nervový systém, pracovať so svojim vedomím, lepšie sa sústrediť

Upozornenie: Náročnejšie cvičenia nie sú vhodné pre ľudí, ktorí stratili svoju energiu úplne.
Ak k nim patríte, prihláste sa najprv na kurz BASE 1.

Čo môžete očakávať od kurzu BASE 2 - Prítomný okamih?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

7 x 90 min
konzultácií

vhodný pre žiadne alebo mierne príznaky vyhorenia

prístrojmi merateľné výsledky

Čo vďaka kurzu získate

 • radosť zo života
 • naučíte sa žiť v prítomnosti 
 • stav pokoja a harmónie sa stane súčasťou vášho každodenného života
 • budete sa vedieť oveľa lepšie koncentrovať, budete vyrovnanejší a vďačnejší
 • všetky tieto pozitívne zmeny ocení aj vaše okolie 🙂

Posledný kurz v tomto roku

BASE 2 - Prítomný okamih
(6-týždňový online kurz)

16.4. - 28. 5. 2024537 €
(cena na splátky 2x275€)

Kurz aktuálne prebieha a ďalší sa bude konať až na jeseň. Nechajte mi svoju e-mailovú adresu, dám vám vedieť keď budem otvárať nový termín.

Vaše osobné údaje (meno a email) budú použité iba pre účely informovania vás o novom termíne. Zásady spracovania osobných údajov

Ako online kurz prebieha

 • Prv než začneme, vám na váš mail odošlem prístup do členskej sekcie. Tu sa postupne, každý týždeň, budú odkrývať videá, ktorých obsahom budú dôležité informácie, cvičenia a úlohy pre daný týždeň. Prístup do členskej sekcie kurzu vám zostáva ešte 3 mesiace po skončení kurzu. Do tejto doby sa k videám budete môcť kedykoľvek vrátiť.
 • Raz týždenne, vždy v utorok, budeme mať spoločnú online konzultáciu. Konať sa bude vždy
  od 17:00 do 18:30 cez aplikáciu Zoom. Počas kurzu budeme mať 7 konzultácii. Ak sa vám stane, že sa konzultácie nebudete môcť zúčastniť, nič sa nedeje, nie je to povinné. 
 • Vzájomný kontakt mimo konzultačných hodín nám zabezpečí uzavretá skupina na Facebooku. Účasť v nej taktiež nie je podmienkou, ale vrelo ju odporúčam.
 • Na začiatku kurzu (počas 2. týždňa) vám na adresu, ktorú uvediete v objednávke, odošlem oxymeter. Je to medicínsky presný merací prístroj, vďaka ktorému budete môcť (v našej aplikácii, vytvrorenej špeciálne pre BASE systém) sledovať, ako na cvičenia reaguje vaše telo a nervový systém. 

Vďaka oxymetru budete s istotou vedieť, či cvičenia, robíte správne. Vaše schopnosti odbúrať stres a prejavy vyhorenia budú vďaka tejto šikovnej pomôcke veľmi rýchlo stúpať. Oxymeter je súčasťou kurzu a zostáva vám aj po kurze, aby ste mohli získané schopnosti ďalej zdokonaľovať.

Váš lektor vie, o čom hovorí

Viktor Schiller sa už roky úspešne špecializuje na syndróm vyhorenia a jeho odstránenie. Je to odborník, ktorý vyhorenie zažil viackrát na vlastnej koži. Na jeseň mu vyjde kniha "Výdych, nádych". Môžete mu veriť, že aj vy s ním dostanete svoju myseľ pod kontrolu a budete vedieť lepšie pracovať so svojím telom a vlastnou energiou.

Môžete sa spoľahnúť, že BASE

pomôže aj vám.

garancia vrátenia peňazí

merateľné výsledky vďaka oxymetru

množstvo spokojných klientov

Za kvalitou si stojím a preto máte moje slovo, že ak si z kurzu neodnesiete vôbec nič a bude pre vás znamenať stratu času, vrátim vám peniaze.

Názory klientov na techniky BASE systému

„Uvedomil som si, že som si sám spôsoboval stres takmer 24/7. Vedome som sa trýznil povinnosťami alebo aj jednoduchými myšlienkami, ktoré som si neustále držal aktívne v hlave. Verím, že ak aplikujem nadobudnuté vedomosti do môjho života, tak sa mi o 110 % zlepší môj stav."
Adam Žilla
„Kurz sa mi páčil - splnil moje očakávanie. Opísala by som ho ako totálny reštart tela a mysle. Ďakujem."
Zuzana Štepianska
„Kurz bol plný informácií, rád, postupov a cvičení, ktoré stačí už len aplikovať do života. Zmeny, ktoré na sebe vidím, ma desili, ale dnes na kurze sa mi informácie pospájali do súvislostí a lepšie rozumiem tomu, čo sa so mnou stalo."
Zuzana Abuzbida
„Dáva mi veľký zmysel prepájať sprítomnenie sa, meditácie a uvedomovanie si vlastného tela a seba samého v každodennom živote. Veľmi praktický kurz. Oxymeter - úžasná skúsenosť! Ak si človek potrebuje „rýchlo“ upratať a začať mať svoje telo „pod kontrolou“."
Tatiana Barillová

Bonus 1 - Tréning bez tréningu

Naučím vás techniku tzv. „tréning bez tréningu“, vďaka ktorej si už viac nemusíte vytvoriť extra časový priestor na denné cvičenia. Cvičenia sa dajú zapojiť do bežného dňa tak, aby nezaberali váš čas.

Bonus 2 - Oxymeter a aplikácia

Ku kurzu od nás dostanete oxymeter, ktorý vám bude kurz prakticky zjednodušovať. Jeho používanie je veľmi jednoduché. Stačí si ho pripnúť na prst a cez aplikáciu v mobile môžete sledovať, kedy cvičenie robíte správne. 

Bonus 3 - Ešte viac z kurzu

Ukážem vám doplnkové cviky a techniky na uvoľnenie chrbtového svalstva a krčnej oblasti, vychádzajúce z taoistickej jogy, ale aj rôzne druhy dýchania pre rýchlejšie dosiahnutie žiadúcich cieľov.

„Uvedomil som si, že som si sám spôsoboval stres takmer 24/7. Vedome som sa trýznil povinnosťami alebo aj jednoduchými myšlienkami, ktoré som si neustále držal aktívne v hlave. Verím, že ak aplikujem nadobudnuté vedomosti do môjho života, tak sa mi o 110 % zlepší môj stav.“
Adam Žilla
„Kurz sa mi páčil - splnil moje očakávanie. Opísala by som ho ako totálny reštart tela a mysle. Ďakujem.“
Zuzana Štepianska
„Kurz bol plný informácií, rád, postupov a cvičení, ktoré stačí už len aplikovať do života. Zmeny, ktoré na sebe vidím, ma desili, ale dnes na kurze sa mi informácie pospájali do súvislostí a lepšie rozumiem tomu, čo sa so mnou stalo.“
Zuzana Abuzbida
„Dáva mi veľký zmysel prepájať sprítomnenie sa, meditácie a uvedomovanie si vlastného tela a seba samého v každodennom živote. Veľmi praktický kurz. Oxymeter - úžasná skúsenosť! Ak si človek potrebuje „rýchlo“ upratať a začať mať svoje telo „pod kontrolou“.“
Tatiana Barillová