BASE pre unavených

Zdá sa vám, že dni plynú akosi prirýchlo? Chcete zmeniť spôsob života či práce? Na určitý čas sa vám podarí upokojiť svoju myseľ, no v zápätí máte svoju myseľ zaplavenú myšlienkami a ste opäť v jednom kole? V tomto kurze vás naučím, ako si viete preniesť stav pokoja a harmónie z meditačného cvičenia do reálneho života. Cieľom kurzu je naučiť vás žiť v prítomnosti, zotrvávať v pokoji a harmónii počas väčšiny dňa doma aj v práci a zažívať každodennú radosť. 

Upozornenie: Náročnejšie cvičenia nie sú vhodné pre ľudí, ktorí stratili svoju energiu úplne.

6 x 90 min

vhodný pre žiadne alebo mierne príznaky vyhorenia

prístrojmi merateľné výsledky

Najbližší termín

Bratislava


4. 11. - 9. 12. 2020 210 €

Môžete sa spoľahnúť, že BASE

pomôže aj vám.

garancia vrátenia peňazí

merateľné výsledky vďaka oxymetru

množstvo spokojných klientov

Čo vďaka kurzu získate

 • moju podporu a sprevádzanie procesom osobnej premeny
 • naučíte sa žiť v prítomnosti 
 • stav pokoja a harmónie sa stane súčasťou vášho každodenného života
 • budete sa vedieť oveľa lepšie koncentrovať, budete vyrovnanejší a vďačnejší
 • budete mať radosť zo života
 • všetky zmeny pozitívne ocení aj vaše okolie :-)

Váš lektor vie, o čom hovorí

Viktor Schiller sa už roky úspešne špecializuje na syndróm vyhorenia a jeho odstránenie. Je to odborník, ktorý vyhorenie zažil viackrát na vlastnej koži. Môžete mu veriť, že aj vy s ním dostanete svoju myseľ pod kontrolu a budete vedieť lepšie pracovať so svojím telom a vlastnou energiou.

Priebeh kurzu

 • Kurzové hodiny sa konajú v Centre Viktor Schiller v priestoroch Apollo Klub na Súkenníckej 4 v Bratislave.
 • Plánované sú vždy na utorok od 18:30 do 20:00 hod.
 • Kontakt mimo kurzových hodín nám zabezpečí uzavretá skupina na Facebooku (účasť v nej nie je podmienkou kurzu).
 • Naučíte sa teóriu, vyskúšate si ju na cvičeniach.
 • Efektivitu cvičenia vám zmeria prístroj oxymeter so špeciálne navrhnutou aplikáciou. Prístroj  je zahrnutý v cene a zostáva vám aj po kurze.

Je pre vás Bratislava ďaleko?

Tento kurz pripravujeme aj v ONLINE podobe. Vyplňte nám nižšie uvedený formulár a o spustení online kurzu a ďalších detailoch vás budeme včas informovať.

Bonus 1 - Tréning bez tréningu

Naučím vás techniku tzv. „tréning bez tréningu“, vďaka ktorej si už viac nemusíte vytvoriť extra časový priestor na denné cvičenia. Cvičenia sa dajú zapojiť do bežného dňa tak, aby nezaberali váš čas.

Bonus 2 - Oxymeter a aplikácia

Ku kurzu od nás dostanete oxymeter, ktorý vám bude kurz prakticky zjednodušovať. Jeho používanie je veľmi jednoduché. Stačí si ho pripnúť na prst a cez aplikáciu v mobile môžete sledovať, kedy cvičenie robíte správne. 

Bonus 3 - Ešte viac z kurzu

Ukážem vám doplnkové cviky a techniky na uvoľnenie chrbtového svalstva a krčnej oblasti, vychádzajúce z taoistickej jogy, ale aj rôzne druhy dýchania pre rýchlejšie dosiahnutie žiadúcich cieľov.

„Uvedomil som si, že som si sám spôsoboval stres takmer 24/7. Vedome som sa trýznil povinnosťami alebo aj jednoduchými myšlienkami, ktoré som si neustále držal aktívne v hlave. Verím, že ak aplikujem nadobudnuté vedomosti do môjho života, tak sa mi o 110 % zlepší môj stav.“
Adam Žilla
„Kurz sa mi páčil - splnil moje očakávanie. Opísala by som ho ako totálny reštart tela a mysle. Ďakujem.“
Zuzana Štepianska
„Kurz bol plný informácií, rád, postupov a cvičení, ktoré stačí už len aplikovať do života. Zmeny, ktoré na sebe vidím, ma desili, ale dnes na kurze sa mi informácie pospájali do súvislostí a lepšie rozumiem tomu, čo sa so mnou stalo.“
Zuzana Abuzbida
„Dáva mi veľký zmysel prepájať sprítomnenie sa, meditácie a uvedomovanie si vlastného tela a seba samého v každodennom živote. Veľmi praktický kurz. Oxymeter - úžasná skúsenosť! Ak si človek potrebuje „rýchlo“ upratať a začať mať svoje telo „pod kontrolou“.“
Tatiana Barillová

Prihláška na kurz