Darujte zážitok, ktorý skutočne pomáha

Darujte zážitok, ktorý skutočne pomáha

Aký darček poteší človeka najviac?

Koľkokrát ste dostali nejakú vec, ktorá vám doma len zapadala prachom? Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo by človek skutočne využil?

DARUJTE ZDRAVIE!

Máte na výber zo štyroch rôznych kurzov, ktoré sú v ponuke. Je len na vás, ktorý je ten pravý.

Objednajte si voucher ešte dnes.

Dostanete ho do mailu a máte ho ihneď k dispozícii. Stačí ho už len vytlačiť a darček je pripravený!

Wim Hofova Metóda

Stres & vyhorenie

Prítomný okamih

Prečo si vybrať práve

moje kurzy ako darček?

  • Daruješ tým skutočné zdravie. Každý z kurzov ti zlepší psychické alebo fyzické zdravie.
  • Daruješ vybranej osobe zážitok, na ktorý nikdy nezabudne a bude naň v dobrom spomínať.
  • Je to najrýchlejšia forma darčeka, zaplatíš a máš to do chvíľky v maile, pripravené na darovanie.
  • Máš na výber z viacerých možností pri každom kurze.
  • Je to hodnotný darček, ktorý ocení a využije skutočne každý.

Vyberte si ten, ktorý je najvhodnejší

Wim Hofova Metóda

Získajte praxou overené techniky a cvičenia, ktoré posúvajú život v ľudskom tele na inú úroveň. Wim Hofova Metóda je vedecky podložená a celosvetovo populárna metóda, založená na jednoduchej kombinácii špeciálneho dýchania, koncentrácie a postupného vystavovania sa chladu, výsledkom ktorej je vaša silnejšia, zdravšia a odolnejšia verzia.

Stres & vyhorenie

Ste v jednom kole, nestíhate dobíjať vlastné batérie a idete na rezervu? Prejavuje sa vaša únava nielen na fyzických a pracovných výkonoch, ale rovnako sa odráža aj v súkromnom živote, náladách a v kvalite vzťahov? Zastavte tento deštrukčný stav! Získajte späť svoju energiu a radosť zo života.

Prítomný okamih

Naučte sa zostať v prítomnom okamihu a vaše vnímanie sveta sa zmení. Mnohí vravia o meditácii a ukotvení v prítomnosti, ale len málokto vie, ako sa do tohto stavu dostať a udržať si ho. Ale vďaka vlastnej, veľmi jednoduchej a účinnej metóde, ktorú som našiel pri skúmaní a hľadaní spôsobov na redukciu stresu, sa naučíte navodiť si stav meditácie a nemyslenia, udržať si ho a nakoniec ho preniesť aj do reálneho života.

Naozaj to pomáha?

Presvedč sa na slovách ľudí, ktorí to už absolvovali.

U Viktora som bol na 10-týždňovom kurze WHM. Očakával som, že sa naučím otužovať, a to by mi aj stačilo. Naučil som sa vďaka Viktorovej super metóde oveľa viac, keďže Viktorov kurz kombinuje WHM aj s jeho ďalšími skúsenosťami. Oceňujem, že na to ide skutočne na základe vedomostí, skúseností a dokázateľných metód, ako sám vraví, žiaden hókus-pókus 🙂 .
Po 10 týždňoch som zvládol nielen chlad (polhodina v mraziaku a kúpeľ v ľadovej vode), ale znížil som si krvný tlak, naučil sa zvládať lepšie stres (pri 3 deťoch vynikajúce), meditovať, vypnúť mozog a skutočne si užiť každý deň. Všetko, čo som sa naučil, praktizujem naďalej, a neviem sa dočkať zimy :).
Kurz odporúčam, ak chcete zamakať na svojom zdraví (fyzickom aj psychickom), ak vás láka otužovanie, a tiež ak hľadáte metódu na zvládanie denného stresu. Po 10 týždňoch je zmena výrazná a verím, že aj trvalá.
Negatívom kurzu je, že teraz už neznášam teplú sprchu, ktorú som predtým tak miloval ;).

Patrik Vančo

Absolvovali sme kurz WHM spolu so svojou dcérou. Lektor Viktor Schiller je hlavne človek s pozitívnym prístupom k životu a empatický lektor na vysokej profesionálnej úrovni. Sám žije životom, v ktorom prenáša tórie do praxe a získané skúsenosti odovzdáva ďalej... Ak máte pocit, že chcete zmeniť svoj život po fyzickej, i mentálnej stránke a posúvať hranice svojich možností, tento kurz je ideálnym odrazovým mostíkom. Tzv. tréning bez tréningu sa dá zaradiť do každodenného života. Na kurze sme získali cennú skúsenosť, ako prekonať sám seba v ľadovom bazéne a sme odhodlané pokračovať ďalej. Maximálna spokojnosť a hlavne pocit, že práve vo vyššom veku som natrafila na metódu, ako si môžeme zvýšiť kvalitu zdravého spôsobu života. Ďakujeme a prajeme veľa spokojných absolventov...

Gabča Nová Ková

10-týždňový kurz bol super, plný nových poznatkov, zážitkov, pocitov, objavovania a prekonávania seba samého. Žiadna šoková terapia, ale všetko pekne postupne. Vďaka tejto metóde mám viac energie, dokážem vypnúť hlavu a uvoľniť sa v tomto uponáhľanom a stresu plnom svete. Studená voda už nie je mojím nepriateľom, práve naopak. Určite v tom budem pokračovať. Viktor je super inštruktor a každému kurz odporúčam. Ak to neskúsiš, nepochopíš... Ďakujeme!

Simi Lehovic

Teraz už vieš, že je to pravý darček pre každého

Keď teraz cítiš, že to je to pravé pre rast a napredovanie a chceš pomôcť dosiahnuť novú, nepoznanú úroveň ovládania tela, mysle a celkovo sa cítiť vitálnejšie a sebavedomejšie, tak neváhaj a objednaj si voucher ešte dnes.

Stále sa nevieš rozhodnúť?

Prečítaj si o každom kurze viac a nájdi pre teba či osobu, ktorej darček vyberáš, to pravé. 

Wim Hofova Metóda

Stres & Vyhorenie

Prítomný okamih