Teambuilding,
ktorý naštartuje
vašu firmu

Teambulding,
ktorý naštartuje
vašu firmu

Stres, depresia, vyhorenie, vyčerpanosť z práce

sú najčastejšie dôvody, prečo ľudia opúšťajú firmy.

Pomôžte im zbaviť sa ich.

Overené tréningy pre zdravší a výkonnejší pracovný tím

Vaši zamestnanci zažijú doteraz nepoznané príjemné zážitky pri unikátnej forme dýchania, ktoré si zamilujú. Naučia sa intenzívne koncentrovať a mať prázdnu myseľ. Vďaka jednoduchým cvikom zvládnu účinne uvoľniť celé telo a spoznajú, ako opäť naštartovať nielen svoj pracovný život.

Tréningy sa opierajú o celosvetovo uznávanú metódu Wima Hofa a o moje dlhoročné skúsenosti z učenia taoistickej jogy, ktorými vás prevediem. S účastníkmi kurzov som vypracoval  metodický postup na vedomé ovládanie podvedomých procesov v tele, ktorý funguje každému.

Máte záujem o tento jednorazový tréning pre váš teambulding?

Tréning upravím na mieru, aby ste vyriešili práve tie problémy, ktoré trápia vašich zamestnancov. Vyskúšajte aj vy overené metódy, ktoré vám pomôžu mať výkonný tím.

Alebo sa môžete rozhodnúť

pre dlhodobejší tréning

Túto svoju novú verziu si nielen zamilujete, ale budete ju len s minimálnym úsilím udržiavať, bez zbytočných zdĺhavých cvičení každý deň a nutnosti absolvovania ďalších kurzov.

Spoznáte a na vlastnej koži ochutnáte vplyv Wim Hofovej metódy. Výsledkom bude postupná premena tela a mysle.

Vytvorte si svoju lepšiu verziu

Chcete dosiahnuť viac?

Zaznamenávate vo firme veľkú fluktuáciu pracovnej sily a odchádzajú vám najlepší ľudia? V kritických ročných obdobiach (jeseň, zima, jar) je väčšia časť oddelenia na PN-ke?

S mojím novým tréningom zažijete prevratnú zmenu

Získate trvalo udržateľnú a motivovanú pracovnú silu, s malou alebo žiadnou fluktuáciou zamestnancov

Prečo

programy odmeňovania zamestnancov nie sú dlhodobo úspešné?

Prečo

po čase nedokážete zamestnanca, ktorý kedysi vynikal, opätovne namotivovať?

Dôvod

sa nachádza v inej oblasti, ako v odmeňovacej kultúre spoločnosti. Zamestnanec odchádza z firmy, ktorú zo začiatku miloval,

lebo dosiahol dno svojich fyziologických síl.

Prečo mávajú firmy veľkú fluktuáciu pracovnej sily?

Keď prijímate zamestnanca, býva namotivovaný. Je v novej práci, teší sa z nej a podáva vynikajúce výkony. Pracuje na 100 % a zabúda regenerovať. Postupne začína klesať jeho výkonnosť. V tomto štádiu sa snaží firma nanovo nabudiť zamestnanca rôznymi benefitmi – zaplatí mu rafting, kurzy lezenia a iné zážitky. Neuvedomuje si však, že takto zamestnanca ešte viac unaví, pretože ďalšia aktivita ho oberá aj o poslednú dávku energie.


Keď už ani program odmeňovania nezaberie

Zamestnanec, ktorý narazí na dno svojich síl, z fyziologického hľadiska sa dostáva do bodu „bojuj alebo uteč“. Máva zlú náladu, ktorú rozsieva medzi svojich kolegov a nadáva na šéfa (bojuje), alebo odíde z firmy do iného zamestnania, prípadne stiahne so sebou ďalších kolegov a založí si novú konkurenčnú firmu (utečie).

Toto je veľký problém, s ktorým firmy

v dnešnej dobe bojujú!

Ako z toho von?

Vďaka skúsenostiam zo skúmania hraníc ľudského tela a mysle, som vytvoril program, ktorý vám pomôže eliminovať problém s únavou vašich zamestnancov.

Revolučný tréning pre manažérov a zamestnancov

Už od samého začiatku sa zameriavam na to najdôležitejšie – únavu a vyčerpanosť ľudského organizmu. Najprv zamestnancov naučím, ako správne regenerovať a ako opäť nadobudnúť stratenú energiu. V druhej fáze si osvojujú techniky, ktorými si vybudujú odolné telo. Už ich viac nepoloží bežná chrípka či vírus. Po absolvovaní tréningu sa budú vaši zamestnanci cítiť plní sily, zmení sa im myseľ a nadobudnú opäť dobrý pocit z práce.

Tréningy prinesú viac akcie a efektivity pri riešení pracovných úloh

  • zamestnancom sa zvýši sústredenosť a jasné rozhodovanie
  • eliminuje sa ich chybovosť pri plnení úloh a narastie výkonnosť
  • prinavráti sa im motivácia a pevné zdravie
  • dokážu rýchlejšie zregenerovať a užívať si dobrý pocit z práce

Znížte fluktuáciu ľudí vo firme
a vybudujte tím zdravých, výkonných a nadšených zamestnancov.

Či už máte záujem o jednorazový teambuilding alebo dlhodobejší tréning, môžem ich uskutočniť priamo vo vašej firme alebo externe, v iných priestoroch.

Vyskúšajte aj vy overený tréning a výsledok vás prekvapí.

Reakcia účastníkov z prednášky v reklamnej agentúre Mayer/McCann Erickson

Pre firmy robím aj prednášky s ukážkou, že tento nový prístup funguje. Prečítajte si ich reakcie:

„Dnešná prednáška pána Schillera sa mi páčila, aj z dôvodu, že som sama plánovala vyhľadať nejaký podobný kurz týkajúci sa zvládania stresu/meditácií. Z môjho pohľadu veci, ktoré prezentoval, dávali zmysel a určite ich na sebe vyskúšam. Praktické cvičenie bola taká prvotná ukážka, treba trochu cviku, aby sa človek naučil úplne vypnúť a načerpať novú energiu. Určite by som mala záujem aj o ďalšie prednášky pod jeho vedením :)“

„Prednáška mi prišla veľmi zaujímavá napriek tomu, že väčšina poznatkov pre mňa nebola priam novinkou. Myslím si, že prednášaný materiál môže pomôcť viacerým ľuďom, ktorí nie sú naučení vnímať život introspektívne. Na druhú stranu, som ale názoru, že metóda by mala byť skôr niečo ako doplnok pomáhajúci k začatiu komplexného riešenia vlastných problémov a nie riešením hlavným. Určite by som sa ale chcel dozvedieť viac.“

„Viktorova prednáška bola super, prvá časť – prezentácia, mi pomohla uvedomiť si, ako únava ovplyvňuje pracovný, súkromný život, a tiež, ako ju rozoznať. Vďaka druhej časti – cvičeniu von – som zistil, že sa dokážem vedome uvoľniť, zrelaxovať a vyčistiť si myseľ takmer na počkanie. To, že to bolo v prírode a v nerušivom prostredí, bola tá najjednoduchšia úroveň, no aj napriek tomu ma to potešilo, že som toho schopný. Skvelé by bolo si osvojiť takúto techniku a aplikovať ju aj počas pracovného režimu a v menej komfortných situáciách.“