Chcete posilniť imunitu a mať silné zdravie?

Vyskúšajte Metódu Wima Hofa (WHM) z pohodlia vášho domova. Je to vedecky overená metóda, ktorá pomáha ľudom po celom svete v posilňovaní imunity a v budovaní  zdravšieho a odolnejšieho tela

WHM Immunity Booster

0106

Individuálny kurz WHM

1.6. 2024naživo/online
0106

Individuálny kurz BASE 1

1.6. 2024naživo/online

Celodenný ONLINE kurz plný fyzickej a psychickej transformácie. Naučím vás, ako si dokážete budovať svoj imunitný systém efektívne za pomoci špeciálnych dychových cvičení, sústredenia a vystavovania sa chladu. Všetko si vysvetlíme teoreticky aj prakticky.

dýchanie

sústredenie

vystavovanie chladu

Termín kurzu: 14. 11. 2020 (sobota)
Cena kurzu: 69 €

Čo vďaka kurzu získate

 • Jednoduchý a pritom komplexný návod na to, ako si sami (vedomým ovládaním fyziologických procesov v tele) dokážete zlepšiť  celkové zdravie, získať silnejšiu imunituodolnosť na stres.
 • Dozviete sa nielen o základných pilieroch Wim Hofovej metódy (WHM), ale tiež fyziologických procesoch nášho tela. Naučím vás princípy, na základe ktorých WHM funguje. 
 • Všetky cvičenia si z pohodlia vášho domova prakticky vyskúšate. Naučíte sa správne dýchať, sústrediť a pracovať s chladom.
 • Dozviete sa všetko, čo vás zaujíma. Odpoviem na všetky vaše otázky.

Bonusy, ktoré získate

Komunita nadšencov WHM

Chcete pokračovať vo WHM aj po kurze, no chýba vám niekto, kto by vás potiahol a motivoval? Po absolvovaní kurzu môžete požiadať o členstvo v súkromnej skupine na Facebooku, ktorá je určená špeciálne pre aktívnych absolventov. 

Vypracovaný návod Čo robiť po kurze

Chcete pokračovať vo WHM aj po kurze, no chýba vám niekto, kto by vás potiahol a motivoval? Po absolvovaní kurzu môžete požiadať o členstvo v súkromnej skupine na Facebooku, ktorá je určená špeciálne pre aktívnych absolventov. 

Kto vás kurzom prevedie

Viktor Schiller je certifikovaný inštruktor Wim Hofovej metódy II. stupňa, lektor taoistickej jogy a zakladateľ BASE systému. Je jedným z prvých inštruktorov, ktorí Wim Hofovu metódu priniesli na Slovensko. Už niekoľko rokov sa úspešne špecializuje aj na syndróm vyhorenia a jeho odstránenie. Jeho kurzmi prešlo množstvo spokojných klientov, ktorí dosiahli skvelé výsledky. Môžete mu veriť, že aj vy s ním dostanete svoju myseľ pod kontrolu a budete vedieť lepšie pracovať so svojím telom a vlastnou energiou.

Môžete sa spoľahnúť, že táto metóda skutočne funguje

populárna na celom svete

vedecky overená

množstvo spokojných klientov

Priebeh kurzu

 • Kurzu sa môžete zúčastniť z pohodlia vášho domova, pretože prebieha vo forme živého online vysielania. Po celý čas sa budete môcť do kurzu aktívne zapájať. Jediné, čo potrebujete, je stabilný internet, prístup k sprche a nerušené prostredie.
 • Po úhrade kurzu vám pošleme prístupy do členskej sekcie, v ktorej na vás bude čakať video s úvodnou teóriou ku kurzu. Trvá približne 2 hodiny. Je potrebné, aby ste ho videli ešte pred začiatkom kurzu
 • Kurz začne o 9:00, končiť budeme približne o 16:00. Počas vysielania budeme mať viaceré prestávky, aby ste sa mohli v kľude najesť a dostatočne dobre sústrediť (obed 12:00 - 13:00, krátke 10-15 min. prestávky podľa situácie). Vopred upozorňujem, že z kurzu nebude vytvorený záznam, preto je potrebné, aby ste ho sledovali v určenom čase.
 • Najskôr si všetko teoreticky vysvetlíme, neskôr plynule prejdeme na praktické cvičenia (sústredenie, dýchanie, generovanie tepla a zvládnutie chladu). 
 • Techniky, ktoré sa naučíte, si budete môcť overiť počas 2-minútovej studenej sprchy, ktorú absolvujete v domácom prostredí. Všetko vám vysvetlím. Môžete mi veriť, že studenú sprchu zvládne naozaj každý. Na vlastnej koži sa presvedčíte, že aj v prudko stresovom prostredí, ktorým ľadová voda je, dokážete byť sústredení a v pokoji bez najmenšieho stresu. Ak toto zvládnete, dokážete zvládnuť akúkoľvek stresovú situáciu. 

Kto je Wim Hof

Holanďan Wim Hof dostal prezývku „Iceman“ prekonaním mnohých rekordov týkajúcich sa vystavovania sa chladu. Na horu Kilimandžáro vystúpil len v šortkách, zabehol polmaratón za polárnym kruhom bosý, vydržal stáť v kadi plnej ľadu viac ako 112 minút a mnohé ďalšie. Pomocou chladu sa naučil ovládať svoje dýchanie, srdcovú frekvenciu a krvný obeh a odolávať extrémnym teplotám. V priebehu rokov bolo vykonaných niekoľko vedeckých štúdií (niektoré ešte stále prebiehajú), ktoré priniesli závery, že metóda Wima Hofa je účinným nástrojom na boj so symptómami rôznych autoimunitných chorôb, ovládanie stresu a potlačenie bolesti. 

Dôležité upozornenie

Wim Hofova metóda NIE JE VHODNÁ pre :

 • ľudí s epilepsiou alebo kardiovaskulárnym ochorením.
 • tehotné alebo dojčiace ženy. Zvýšené hladiny adrenalínu spojené s technikami WHM by mohli ovplyvniť zdravie dieťaťa.
 • veľmi unavených alebo vyčerpaných ľudí. Kurz absolvovať zvládnete, ale ak máte problémy s dlhšie pretrvávajúcim stavom únavy a vyčerpania, praktizovanie WHM vás bude vyčerpávať ešte viac. V tomto prípade vám odporúčam najskôr dostať svoje telo a myseľ do normálneho stavu. Ako na to, vás rád naučím na niektorom z kurzov BASE systému.

Časté otázky 

V čom sa líši tento kurz od Celodenného kurzu WHM?

Celodenné kurzy WHM sa konajú klasickou prezenčnou formou. Vyvrcholením kurzu je 2-minútový pobyt v ľadovej vode. Online kurz Immunity booster prebieha formou živého vysielania. Sledujete ho z pohodlia vášho domova. Namiesto ľadového bazéna si dáte sami doma studenú sprchu. Všetko potrebné si vysvetlíme na kurze.

Dozviem sa na kurze viac než z dostupných materiálov na internete?

Určite áno. Kurz je vedený skúseným certifikovaným inštruktorom WHM. Dozviete sa teóriu, ktorá na internete nie je. Pochopíte súvislosti, ktoré by vám inak unikali a mohli spomaľovať váš progres. Dôraz bude kladený na odstránenie chýb, ktoré sa objavujú v praxi a ktoré vám vie ukázať iba človek s rokmi skúseností a stovkami spokojných klientov. Keď vám niečo nebude jasné, kedykoľvek počas kurzu, sa môžete pýtať. Na kurzy sa prihlasuje veľa samoukov, ktorí síce WHM robia, ale napriek tomu im niečo nefunguje, alebo nie je jasné.

Stačí k WHM studená sprcha?

Áno. Všetky vedecké štúdie, ktoré potvrdili priaznivé účinky WHM na organizmus človeka, boli robené na 3 cykly dychových cvičení a následnú 2-minútovú studenú sprchu.

Pre koho je kurz vhodný?

Kurz je vhodný pre každého, kto chce budovať svoju odolnosť na chlad, zlepšiť imunitu, byť zdravý a pochopiť ako pracovať s vlastným telom tak, aby ste si neublížili a dosahovali čo najlepšie výsledky. Metóda Wima Hofa nie je vhodná pre ľudí s kardiovaskulárnymi ochoreniami, epilepsiou, pre tehotné a dojčiace ženy a dlhodobo unavených alebo vyčerpaných ľudí.

Prečo si vybrať kurz u Viktora?

Viktor Schiller je jedným z prvých dvoch inštruktorov, ktorí WHM priniesli na Slovensko. Vysvetľuje nielen to, ako treba WHM robiť, ale najmä na základe akých fyziologických procesov táto metóda funguje. Svoje kurzy obohacuje aj o množstvo ďalších poznatkov z TAO jogy a svojich vlastných skúseností.

Výpovede klientov

Profesionálny tréner, ktorému nie je ťažké dôverovať. Kurz mal množstvo benefitov - tipy pre zlepšenie športového výkonu a dynamická meditácia ma presvedčili vojsť do studenej vody. Cítil som, ako ego chcelo von, ale dychom som ho potlačil a dokonca miestami aj zacítil teplo vo vlastnom tele. Ďakujem 🙂

Andrej Kubaška

účastník Celodenného kurzu WHM

Super! Presne preto som prišiel. Výborne vysvetlený princíp / proces / fungovanie a vplyv otužovania. Teším sa.

Vladimír Kubáň

účastník Celodenného kurzu WHM

To, čo len čítaš a počuješ na internete, som dnes prežil. A odnášam si omnoho viac, ako som čakal. Jednoznačne to je niečo, čo treba zažiť a počuť od Viktora a nie len stokrát čítať, počuť.

Tomáš Čas

účastník Celodenného kurzu WHM

Nikdy som si nemyslela, že dokážem vliezť do vody s ľadom a že tam vydržím 2 minúty. A dala som to. Je to super zážitok a super pocit. Pocit, keď ideš do toho bazéna a keď z neho vychádzaš, WOW. Vôbec mi nebola zima, práve naopak. Dá sa to nádherne ustáť a ten pocit na tele je neskutočný. Akoby som zhodila 10 kg záťaž. Všetko, čo som sa naučila o dýchaní určite využijem. Ďakujem.

Alžbeta Bečarová

účastníčka Celodenného kurzu WHM

Veril som, že to dokážem. Bol som prvýkrát v ľadovej vode. Spočiatku to bolo napínavé, ale potom som to rozdýchal a si to užíval. Dýchacie cvičenie ma povznieslo do nových sfér, brnelo mi celé telo ešte dlho potom. A ten kľud potom ... Veľmi sa mi páčil tento kurz. Oceňujem vysvetlenie princípov WHM pomocou metodiky Tao jogy.

Horst Antol

účastník Celodenného kurzu WHM

Kurz bol veľmi zaujímavý a dobre vedený. Nemala som chvíľu, kedy by som sa nudila, alebo by ma niečo nezaujímalo. Dýchanie mi dalo uvedomenie si svojho tela a navodenie kľudu. A ľad - čo dodať ? Pre mňa prekonanie samej seba, neopísateľný pocit a taký zlatý klinec 🙂 Ďakujem za príjemne strávený deň a nové možnosti 🙂

Silvia Rippelová

účastníčka Celodenného kurzu WHM

Kurz sa mi páčil veľmi. Viktor mi ozrejmil veľa vecí, ktorými si dokážeme skvalitniť život. Ľudia častokrát zabúdajú počúvať svoje telo. Tento kurz bol pre mňa návratom k svojmu vnútornému ja.

Klaudia Vinicka

účastníčka Celodenného kurzu WHM

Na kurze sa mi páčilo, že to má Viktor aj sám na sebe zažité, že dáva veľký priestor individuálnemu prežívaniu a možnostiam; že má na vec náhľad a že tomu naozaj rozumie. A je mi veľmi sympatické, že nad vecami premýšľa, učí sa nové veci a experimentuje. A veľmi oceňujem, že okrem "A", povie aj "B".

Zuzana Milerová

účastníčka Celodenného kurzu WHM

Kurz bol pre mňa výnimočný tým, že som dokázala prekonať strach vkročiť do ľadovej vody. Lektor pútavo odovzdával svoje zažité poznatky a celý deň ubehol veľmi rýchlo. Ďakujem za výnimočný deň.

Simona Korenačková

účastníčka Celodenného kurzu WHM

Tento kurz odporúčam všetkým, ktorí chcú posunúť svoje limity a zistiť, čoho všetkého je ich telo schopné. Doteraz som si myslel, že WHM je len o schopnosti znášať chlad, avšak som zistil, že to ovplyvní aj mnohé iné aspekty môjho života. Vlastne tento kurz odporúčam VŠETKÝM, som si istý, že si tu každý nájde to svoje.

Miloš Macega

účastník Celodenného kurzu WHM

Kurz je výborný v prekonávaní vlastného strachu. Naučil ma, ako vystúpiť zo zóny komfortu. Verím, že dýchaním získam väčší vnútorný pokoj a celkové zdravie nakoľko teória bola vynikajúco vysvetlená. Ďakujem.

Katarína Zukalová

účastníčka Celodenného kurzu WHM

Prídi na kurz, ak chceš nabudiť svoje telo, ukľudniť myseľ. Viktor je úžasný učiteľ s kamarátskym prístupom. Myslím, že na Slovensku máme vlastného a ešte lepšieho Wima Hofa - Viktora Schillera.

Eva Maráčková

účastníčka Celodenného kurzu WHM

Toto by mal byť povinný kurz na lekárskych fakultách, kde sa učia, ako vie myseľ ovplyvniť telo. Povinná výbava človeka dnešnej doby - stresovej, aby sa naučil ako ukľudniť myseľ a zlepšiť svoj život po všetkých stránkach. Kto zvládne ľadový kúpeľ, zvládne akúkoľvek životnú situáciu.

Diana Mozolakova

účastníčka Celodenného kurzu WHM