Staňte sa zdravšími, odolnejšími a silnejšími.
10 týždňov postupnej transformácie

pre zdravší a radostnejší život.
Nová verzia obľúbeného najkomplexnejšieho kurzu.

10-týždňový kurz metódy Wima Hofa organizujem ako jediný
na Slovensku už viac ako osem rokov.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Počas 10 týždňov sa s metódou zoznámite postupnedo hĺbky. Vytvoríte si zdraviu prospešné návyky, ktoré vám ostanú na celý život.  Že to funguje si počas kurzu overíte v  ľadovom kúpeli. Garantujem vám, že budete pripravení tak, že tieto veci nielen zvládnete, ale si ich aj užijete.

Kurz je vhodný pre úplných začiatočníkov, ale aj pre pokročilých, ktorí sa chcú posunúť ďalej.

20+
hodín

Garancia vrátenia peňazí

Zaručené výsledky

Čo vďaka kurzu získate

 • Lepšiu imunitu.
 • Vybudujete si lepšiu odolnosť na chlad, na sezónne ochorenia, na každodenný stres, príznaky alergií a pod.
 • Lepšie sústredenie.
 • Vytvoríte si hnedý tuk, zvýšite metabolizmus v tele. Generovaním budete spaľovať viac kalórii. 
 • Naučíte sa vedome produkovať určité hormóny v tele, ktorých využitie v bežnom živote je veľmi prospešné.
 • A to najlepšie - naučím vás, ako s vynakladaním čo najmenšieho úsilia si svoju novú, odolnejšiu verziu budete vedieť udržať (bez zdĺhavých každodenných cvičení a potreby absolvovania ďalších kurzov).

10-týdňový kurz 

naživo online alebo osobne v Bratislave

Nové termíny pripravujeme

V prípade záujmu nás kontaktujte

na kurzy@viktorschiller.sk

25. 4. - 27. 6. 2024537 €
(na splátky 2x275 €)

Výhodný balíček
10-týždňový kurz + Chopok

837 €        1 034 €

10-týždňový  kurz si teraz môžete zakúpiť spolu s jarným WHM výstupom na Chopok v zvýhodnenom balíčku. Toto je maximum, čo sa dá s metódou Wima Hofa nielen na Slovenku zažiť. Absolvujete najkomplexnejší kurz a hneď v  apríli si v Jasnej overíte, že všetko funguje. Ako bonus hravo vybehnete v plavkách na Chopok. 

Priebeh 10-týždňového kurzu

 • Maximálna kapacita kurzu: 20 osôb.
 • Pravidelné stretnutia osobne v Bratislave alebo online
  Stretávať sa budeme vždy vo štvrtok v rovnakom čase. Pokiaľ ste z Bratislavy, prípadne blízkeho okolia, môžete na konzultácie chodiť osobne do nášho špecializovaného Centra Viktor Schiller na Súkenníckej 4. Ak je to pre vás ďaleko (alebo práve nemáte čas), nič sa nedeje. Vybavenie nášho centra nám umožňuje vysielať konzultácie aj online. Je teda len na vás, či sa rozhodnete prísť osobne alebo sa zúčastnite online z pohodlia vášho domova.
 • Úvodná hodina
  Na prvej hodine (deň a čas začiatku kurzu) sa preberá dôležitá teória a tiež dychové cvičenia, ktoré sa robia počas celého kurzu. Ak sa na 10-týždňový kurz rozhodnete prihlásiť, je potrebné, aby ste sa 1. hodiny zúčastnili (osobne alebo online). Trvá približne 2 hodiny. 
 • Ďalšie stretnutia/konzultácie
  Ďalšie týždne prebiehajú vo forme konzultácii a trvajú približne 90 minút. Ak sa vám stane, že sa niektorej konzultácie nebudete môcť zúčastniť, nič sa nedeje. K dispozícii budete mať všetky pokyny pre daný týždeň. 
 • Členská sekcia kurzu
  Súčasťou kurzu je aj členská sekcia, v ktorej sa vám budú postupne každý týždeň odkrývať videá s úlohami, pokynmi a cvikmi. Môžete sa tešiť na rôzne naťahovacie a posilňovacie cviky, ktoré vám pomôžu k lepšej fyzickej zdatnosti a flexibilite. Prístup do členskej sekcie vám zostáva ešte 3 mesiace po ukončení kurzu. Do tejto doby sa k jednotlivým týždňom môžete kedykoľvek vrátiť.
 • Súkromná skupina na Facebooku
  Aby sme spolu mohli byť v kontakte aj mimo kurzových hodín, budete mať prístup aj do uzavretej skupiny na Facebooku. Účasť v skupinke nie je povinná, vrelo ju však odporúčam. Je to priestor na vaše otázky, postrehy a zdieľanie dosiahnutých výsledkov. 
 • Spoločný ľadový bazén
  Kurz prebieha osobne alebo online. Nadobudnuté skúsenosti si overíme počas ľadového kúpeľa, ktorý budeme organizovať v Bratislave. Budem rád, keď si aj mimobratislavskí nájdu čas na jeho spoločné absolvovanie. Rovnako ho ale môžete absolvovať aj  sami na základe mojich inštrukcií.  Termín si vzájomne dohodneme počas kurzu. 

Referencie účastníkov

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pre koho je kurz vhodný

Kurz je vhodný pre každého, ak:

 • netrpíte epilepsiou ani žiadnym kardiovaskulárnym ochorením.
 • nie ste tehotná alebo dojčiaca žena. Zvýšené hladiny adrenalínu spojené s technikami WHM by mohli ovplyvniť zdravie dieťaťa.
 • nie ste veľmi unavení alebo vyčerpaní. WHM pracuje so stresom. Kto sa cíti vyčerpane, prípadne vyhorene, tento kurz by ho vyčerpával ešte viac. Ak je to váš prípad, odporúčam vám absolvovať najskôr kurz, ktorý je vytvorený na mieru pre vyčerpaných a vyhorených ľudí - BASE Level 1. Po jeho absolvovaní získate dostatok energie aj na tento kurz. 

(Pozrite si video na YouTube - Pre koho nie je vhodná metóda Wima Hofa)

Aká je náročnosť 

Náročnosť kurzu je stredná až vysoká, pretože ide o dve úrovne (pre začiatočníkov aj pre pokročilých). Aspoň 5-6x za týždeň sa vyžaduje priemerne 1 hodina (môže sa rozdeliť na 30 min. ráno a 30 min. večer) na precvičenie dychových a fyzických cvičení, studená sprcha a krátke cvičenie na koncentráciu. Počas prvých týždňov kurzu si budete potrebovať denne cca 30 minút. Neskôr sa tento čas navýši na 60 až 90 minút a na konci kurzu to bude opäť okolo 30 min. denne.

 

Garancia kvality

Za kvalitou kurzu si stojím a preto, ak by ste si z kurzu vôbec nič neodniesli a znamenal by pre vás stratu času, vrátim vám peniaze.

 

Bonusy, vďaka ktorým si odnesiete viac

Konzultácia každý týždeň

Budete mať otázky? Chceli by ste niektoré techniky lepšie vysvetliť?Ak budete potrebovať, prejdem si s vami prebrané postupy a prekonzultujem riešenia prípadných vzniknutých problémov.

Naťahovacie a posilňovacie cviky

Keď praujete s chladom alebo studenou vodou, môže dôjsť k stuhnutiu svalov. Súčasťou 10-týždňového kurzu WHM sú preto aj cviky na posilňovanie a rozťahovanie svalov. Cviky nie sú časovo náročné, zaberú vám cca 15 minút denne.

Techniky pre pokoj mysle

Ukážem vám vlastné techniky vytvorené na ovládanie mysle, pokoja v hlave a na radikálne zlepšenie sústredenia a efektivity v práci.

Tréning bez tréningu

Naučím vás techniku tzv. „tréning bez tréningu“, vďaka ktorej si už viac nemusíte vytvoriť extra časový priestor na denné cvičenia. Cvičenia sa dajú zapojiť do bežného dňa tak, aby nezaberali váš čas.

Komunita 

Chcete pokračovať vo WHM aj po kurze, no chýbajú vám rovnako naladení ľudia? Po absolvovaní kurzu môžete požiadať o členstvo v súkromnej skupine na Facebooku, ktorá je určená špeciálne pre aktívnych absolventov. 

Výpovede ľudí, ktorí tento kurz absolvovali

Absolvoval som 1-dňový a 10-týždňový kurz WHM. Už po celodennom kurze som sa presvedčil, že stačí vystúpiť z komfortnej zóny a človek so svojim telom vie dokázať pre neho dovtedy nepredstaviteľné. Za guidovania Viktora, vysvetľovania prečo sa telo správa tak a tak, bolo napredovanie neuveriteľné. Za IBA 10 týždňov človek dokáže vydržať polonahý v -10 st. celzia 30 minút. A dokáže to každý. Stačí chcieť, počúvať svoje telo a nechať sa viesť (Viktorom)... WHM je neuveriteľná vec a som rád, že som mohol byť účastný. Ranné krátke prechádzky so psom len v spodnej časti pyžama bez ohľadu na teplotu vonku, dýchanie, meditácia, ľadová sprcha, sú skvelým rituálom na začiatok dňa. Dodajú neskutočnú silu, pozitívnu energiu, vyčistí hlavu... Mať tú moc, nariadim kažedému WHM povinne! Svet by bol lepším miestom pre život.

Ján Kresánek

účastník 10-týždňového kurzu WHM

Túto jeseň som absolvovala 10-týždňový kurz WHM s Viktorom a považujem to za jedno z najlepších rozhodnutí, ktoré som urobila za posledné roky. Chlad sa stal mojim kamarátom, chodím ľahšie oblečená, mám oveľa viac energie a choroby sa mi vyhýbajú. Viktor metóde skutočne rozumie, mnohé situácie má odžité, rozumie ako funguje organizmus. Dával nám cenné rady pri špecifických situáciách. Počas kurzu sme boli nútení situáciou prejsť na online formu výuky. Viktor to má perfektne spracované. Dostali sme prístup do klientskej zóny, kde sú uložené všetky potrebné informácie a vedeli sme sa k nim kedykoľvek vrátit. Viktor je nielen super lektor, ale aj človek a dovolím si tvrdiť, že aj kamarát. Taktiež ľudia v našej skupinke boli skvelí a teším sa, že sa s nimi ešte uvidím na spoločnej prechádzke "na ľahko".

Renáta Mathesová

účastníčka 10-týždňového kurzu WHM

WHM a celkovo 10-týždňový kurz, mi zmenili život a to doslova. Ja, zimomravá, ktorá keď začal október sa už triasla od zimy, som zrazu začala objavovať potenciál svojho tela. Krok po kroku, dych po dychu... A teraz, vnáram sa do jazera každý víkend, behám takmer polonahá a moooc sa teším na ďalšie a ďalšie výzvy. Sila skupiny je zázračná a pomôže Vám prekonať aj nemožné. Viktor je fenomenálny inštruktor. Vecný, trpezlivý a plný praktických rád. Vrelo odporúčam. Stačí sa odhodlať a začať.

Adriana Miklianová

účastníčka 10-týždňového kurzu WHM

Kurz bol super. Tušil som do čoho idem, ale napriek tomu ma Viktor, jeho skúsenosti a obsah kurzu príjemne prekvapil. Napriek veľkému množstvu úloh, som sa tešil každý deň a s radosťou išiel do studenej vody. Progres bol cítiť z týždňa na týždeň a som vďačný za to kam ma posunul, mentálne aj fyzicky. Ďakujem.

Robert Vokál

účastník 10-týždňového kurzu WHM

Ak Wim Hofov kurz, tak určite u Viktora Schillera. Tento 10-týždňový kurz predčil moje očakávania v mnohých smeroch. Veľmi sa mi páči Viktorov prístup - žiadna suchá teória, ale živo podané vlastné skúsenosti. Nikdy by som neverila, že ja dokážem ísť pod najstudenšiu možnú vodu v sprche, a to na 10 minút, a už vôbec by som neverila, že sa na také sprchy budem tešiť! Už po 3-4 týždňoch som na sebe videla prvé pokroky: nebýva mi tak zima, cítim sa silnejšia a naučila som sa meditovať. Určite budem pokračovať v práci s chladom a verím, že tohtoročná jesenná choroba bola moja posledná 🙂

Lýdia Machová

účastníčka 10-týždňového kurzu WHM

WHM-ko ma zaujalo už pred pár rokmi. Až neskôr som sa rozhodol absolvovať Viktorov 10 týždňový kurz a vôbec neľutujem. Okrem toho, že som získal lepšiu odolnosť voči chladu, zlepšil som si imunitu a celkovo studené sprchy sú pre mňa relaxom. Po 27-mich rokoch som sa takmer úplne zbavil alergií. Takže ďakujem a odporúčam každému, kto chce so svojím celkovým zdravím niečo urobiť.

Slavomír Gálik

účastník 10-týždňového kurzu WHM

Moje rozhodnutie vybrať si 10-týždňový kurz bolo jasné, pretože som chcela pochopiť do hĺbky fungovanie metódy WHM. Brzdilo ma iba to, ako nájsť voľných 10 týždňov po sebe 🙂 Teraz už viem, že vždy človek niečo má... tak proste treba spraviť rozhodnutie 🙂 Na WHM som sa prihlásila kvôli veľmi častým virózam pri väčšej záťaži alebo zime. Počas kurzu som si dvakrát metódou WHM zastavila virózu a ako velikánsky bonus je to, že mi úplne prestali migrény. Tento kurz patrí medzi moje najlepšie životné rozhodnutia, veľmi veľa som sa naučila, posunula som sa psychicky, fyzicky a Viktor je skvelý inštruktor!

Petra Nováková

účastníčka 10-týždňového kurzu WHM

Pre ľudí, ktorí sa neotužujú, je kurz najrýchlejší spôsob, ako zmeniť názor na chlad a vybudovať si naň veľkú odolnosť. Ja som pred kurzom odolnosť na chlad mal, chcel som si zažiť a naučiť dýchanie WHM, generovanie tepla a ostatné benefity tejto metódy.

Ján Krchnavý

účastník 10-týždňového kurzu WHM

Kurz mi potvrdil, že je v poriadku chodiť oblečný v zime na ľahko. Som spokojný, že sa mi podarilo niečo tak absurdné, ako vydržať 10 min v najstudenšej sprche. Veľmi mi vyhovovala forma týždňového kurzu, lebo ma nútilo chcenie a tiež úspechy ľudí zo skupiny. Bez pravidelnosti by som tieto výsledky nedosiahol. Pozitívne bolo aj to, že Viktor sa snažil veci vysvetliť vedecky.

Urban Raučina

účastník 10-týždňového kurzu WHM

Chcete dosiahnuť oveľa viac?

Zvoľte si 10-týždňový INDIVIDUÁLNY kurz WHM, počas ktorého budem s vami pracovať ešte intezívnejšie

Máte problém zosúladiť váš kalendár s pravidelnými skupinovými stretnutiami? Potrebujete kurz prispôsobiť vašim potrebám? Individuálny kurz je pre vás ideálnym riešením. Týždenné stretnutia zladíme s vaším kalednárom a počas cvičení sa budete môcť lepšie sústrediť. Vďaka individuálnemu prístupu preniknete do všetkých techník oveľa rýchlejšie. Individuálne kurzy sú určené pre max. 3 osoby.