Wim Hofova Metóda

10 - týždňový kurz

SKUPINOVÝ

20+
hodín

Garancia vrátenia peňazí

Zaručené výsledky

Bonusy

Ciele kurzu

Naučíte sa princípy a získate techniky, ktoré vám pomôžu

 • získať odolnosť na chlad
 • vytvoriť hnedý tuk, zvýšiť metabolizmus, spaľovať kalórie a vytvárať teplo
 • naučiť sa a v praxi overiť schopnosť generovať teplo (termogenéza) viacerými spôsobmi, bez oblečenia a v chladných podmienkach (mrazák, -10°C, 30min)
 • zvýšiť imunitu
 • odstrániť stres
 • zlepšiť sústredenie
 • ovládať podvedomé procesy v tele
 • vedome a na základe vôle produkovať určité hormóny v tele, ktorých využitie v bežnom živote je veľmi prospešné
 • skľudniť mysľ a získať schopnosť zotrvať v bezmyšlienkovom stave aj počas bežného dňa
 • pochopiť funkcie a súvislostí účinkov autonómneho nervového systému pri strese a regenerácii
 • Kurz môžeme prispôsobiť aj podľa individuálných požiadaviek. Zaujíma vás viacej, ako sa zbaviť stresu, alebo zvýšiť imunitu, či športový výkon? Alebo potrebujete sa zamerať na ovládanie tela a mysle? 10 - týždňový kurz WHM nám umožní zamerať sa aj na vaše konkrétne požiadavky.

CENA


299 €

Darčekový poukaz

Potešte svojich blízkych a darujte im jedinečný zážitok

Tento kurz môžete zakúpiť aj formou darčekovej poukážky.

Termíny kurzov


BA štvrtky 18:30 - 20:0023. 4. - 25. 6. 2020
BA štvrtky 18:30 - 20:0024. 9. - 3. 12. 2020

10 týždňov plných transformácie, počas ktorých sa z vás stane vaša silnejšia, zdravšia a odolnejšia verzia

Túto svoju novú verziu si nielen zamilujete, ale budete ju len s minimálnym úsilím udržiavať, bez zbytočných zdĺhavých cvičení každý deň a nutnosti absolvovania ďalších kurzov.

Spoznáte a na vlastnej koži ochutnáte vplyv Wim Hofovej metódy. Výsledkom bude postupná premena tela a mysle.

Vytvorte si svoju lepšiu verziu

Bolo to absolútne hypergalakticky famózne. Posunulo to dalej moje vnímanie sveta, seba a blízkeho okolia.
Ivan Krištof
Beriem to ako nový začiatok. Veľa nových vecí a praktík som sa dozvedel. Určite budem pokračovať vo všetkom, čo som sa na kurze dozvedel a naučil. Ľadový kúpeľ super. Myslím, že kurz má veľku pridanú hodnotu.
Michaul Graus

Získajte praxou overené techniky a cvičenia, ktoré posúvajú život v ľudskom tele na inú úroveň

Čo vás na kurze čaká?

Certifikovaný inštruktor Wim Hof Method

Som certifikovaný inštruktor metódy Wima Hofa a rád vám pomôžem teroreticky aj prakticky osvojiť si túto metódu. WHM (Wim Hof Method) som využil na podporu liečenia sklérozy multiplex, pre dosahovanie vysokého fyzického výkonu u profesionálnych hokejistov z KHL, pri mentálne vyhorených podnikateľov, ale aj extra uzimených žien. A výsledky boli výnimočné! Objavte aj vy metódu Wima Hofa. Teším sa na vás :)

Každý týždeň získate nové jedinečné poznatky

Raz za týždeň sa osobne stretneme a preberieme teoreticky aj prakticky cviky, ktoré si budete ďalší týždeň precvičovať sami. Získate základné teoretické poznatky o fyziologických účinkoch dýchania a chladu a naučite sa techniky na ovládnutie podvedomých procesov v tele. Tieto techniky budete postupne aplikovať v každodennom živote.

Ukážem a preberiem s vami všetky časti Wim Hofovej Metódy, ktoré sú určené aj pre začiatočníkov aj pokročilých. Nebudú chýbať rôzne ďalšie naťahovacie a posilňovacie cviky, ktorévám pomôžu k lepšej fyzickej zdatnosti a flexibilite.

Naučíte sa všetko o základných piliéroch WHM - dýchaní, sústredení a vystavovaní sa chladu, tak aby ste poznatky mohli ďalej každodenne využívať. Kurz je rozdelený na dve častí. Prvá časť kurzu pozostáva z teórie zameranej najmä na fyziologické poznatky. V druhej časti si vyskúšate a hlavne žažijete v praxi WHM.

Aká je náročnosť kurzu?

Náročnosť kurzu je stredná až vysoká, pretože ide o dva kurzy v jednom. Pre začiatočníkov aj pre pokročilých. Aspoň 5-6x za týždeň sa vyžaduje priemerne hodina (môže sa rozdeliť na 30 minút ráno a 30 minút večer) na precvičenie dychových a fyzických cvičení, studená sprcha a krátke cvičenie na koncentráciu. Na začiatku kurzu je to približne 30 minút, v strede 90 minút a na konci kurzu opäť 30 minút denne.

Kurz NIE JE vhodný pre veľmi vyčerpaných a vyhorených ľudí, lebo WHM je práca so stresom a kurz by ich ešte viac vyčerpal. Pre vyčerpaných ľudí je presne na mieru postavený kurz Stres a Regenerácia. Po jeho absolvovaní budú mať dostatok energie aj na tento kurz WHM.

Bonusy,
vďaka ktorým si z kurzu odnesiete viac

Techniky pre pokoj mysle

Ukážem vám vlastné techniky vytvorené na ovládnutie myslenia, pokoja v hlave a na radikálne zlepšenie sústredenia a efektivity v práci.

Tréning bez tréningu

Naučím vás tzv. techniku “tréning bez tréningu”, vďaka ktorej si už viac nemusíte vytvoriť extra časový priestor na denné cvičenia. Cvičenia sa dajú zapojiť do bežného dňa tak, aby nezaberali váš čas.

Ešte viac z kurzu

Budete mať otázky? Chceli by ste niektoré techniky lepšie vysvetliť? Po skončení kurzu si na vás nájdem čas a prekonzultujeme spolu vaše otázky.

Neobmedzený prístup do ľadového bazéna

Ak sa vám pobyt v bazéne plného ľadu zapáči, zakúpením kurzu získavate doživotný neobmedzený prístup k nemu počas verejných kurzov.

Týždenná konzultácia

Ak budete potrebovať, každý týždeň si s vami individuálne prejdem prebraté postupy a prekonzultujem riešenia prípadných vzniknutých problémov.

Nepresvedčil som vás o tom, že tento kurz sa jednoducho oplatí kúpiť?

Možno vás presvedčí toto:

Kurz je výborný pre všetkých, ktorí majú problém so sebamotiváciou, disciplínou a potrebujú pravidelne nakopnúť k cvičeniu.

Bol to zaujímavý zážitok, ktorý (aspoň pre mňa) spojil neznámé veci o tele a mysli. Našiel som nový spôsob využitia dýchania. Takisto na kurze padli inšpirujúce pohľady na svet a ako sa dá vnímať.
Roman Frečka
Prišla som s cieľom ukľudniť hlavu, vôbec som neplánovala vliezť do bazéna s ľadom, to veru ani vo sne :). Ja, teplomil nad všetkých :). A čuduj sa svete, dala som si aj repete. Prekvapila som seba samú, posunula svoje poznanie o sebe a vlastnej mysli. Super. Ďakujem!
Juliana Michaláčová

Garancie

Zaručené výsledky

Garantujem vám, že vďaka 10 - týždňovému kurzu sa naučíte, ako sa zbaviť stresu a správne regenerovať. Získate pozorovateľné zlepšenie tela a mysle a objavíte svoju svoju vnútornu silu.

Garancia vrátenia peňazí

Ak by ste si z kurzu neodniesli vôbec nič a znamenal by pre vás len stratu času, vrátim vám peniaze.

Ešte ste nepočuli o Wim Hofovej Metóde?

Metóda Wima Hofa,  je vedecky podložená a celosvetovo populárna metóda založená na jednoduchej kombinácii špeciálneho dýchania, koncentrácie a postupného vystavovania sa chladu. Účinky sú spôsobené zmenou rôznych biochemických hodnôt v krvi a fungujú u každého. Autorom tejto metódy je Wim Hof, držiteľ 26 zápisov v Guinessovej knihe rekordov, ktorý vďaka nej dosiahol výnimočné výsledky.

Chcete dosiahnuť oveľa viacej?

Vyberte si z ponuky WHM kurzov,
počas ktorých budem s vami ešte  intezívnejšie pracovať

Individuálny 10 týždňový kurz Wim Hofovej Metódy

Ste vyťažený, alebo potrebujete individuálne upraviť kurz pre vaše potreby? Zažite intenzívny 10 TÝŽDŇOVÝ kurz WHM a dosiahnete zaručené výsledky.

Stres a vyhorenie

Nestíhate dobíjať “vlastné baterky” a idete na rezervu?  Kurz ponúka ucelené riešenie ako zistiť, kde zbytočne mrháme svojou energiou. Naučí vás konkrétne techniky na premenu činností zo zbytočne energeticky náročných na neutrálne, alebo dokonca na relaxačné.


Mega - zaujímavá skúsenosť poznávania seba samého. Páčil sa mi :). Teším sa na zmenu života :). Ďakujem :)
Nikoleta Čermáková
Je to super. Vrelo budem šíriť WHM.
Marián Petráš
Kurz bol perfektný, spoznal som ako funguje moje telo a myseľ.
Pavel Pachnen

Nekupujete si kurz, ale vašu budúcu silnejšiu, zdravšiu a odolnejšiu verziu

CENA


299 €249,17 € bez DPH

Vyberte si svoj kurz

Termíny kurzov


BA štvrtky 18:30 - 20:0023. 4. - 25. 6. 2020
BA štvrtky 18:30 - 20:0024. 9. - 3. 12. 2020