Celodenný individuálny kurz

Deň plný fyzickej a psychickej transformácie, vďaka ktorému spoznáte a na vlastnej koži ochutnáte vplyv Metódy Wima Hofa. Dozviete sa všetko o základných pilieroch – dýchaní, sústredení sa a vystavovaní sa chladu. Všetko si vysvetlíme teoreticky aj prakticky.

6-8 hodín 

Max. 2 osoby

Garancia vrátenia peňazí

Bonusy

Prečo si zvoliť individuálny kurz

Techniky a cvičenia si osvojíte rýchlejšie

Počas kurzu sa budem naplno venovať iba vám a nikomu inému.

Riešenie ušité na mieru

Máte špecifické požiadavky a ciele, ktoré chcete dosiahnuť? Žiaden problém. Na kurze sa spoločne zameriame presne na to, čo potrebujete. Či už je to lepšia odolnosť, eliminácia stresu, zlepšenie imunity alebo zvýšenie výkonu, dostanete riešenie presne na mieru.

Viac súkromia, väčšia schopnosť sa sústrediť

Počas kurzu vás nič a nikto neruší, preto sa počas jednotlivých cvičení budete vedieť lepšie sústrediť. Kurzy sú primárne určené pre jednotlivca, v prípade záujmu pre max. 2 osoby. 

Časová flexibilita

Máte nabitý kalendár? Nevyhovuje vám čas kurzu? Zavoláme si a termín naplánujeme tak, aby vám vyhovoval.

Čo vďaka celodennému kurzu získate

 • Jednoduchý a pritom komplexný návod na budovanie vašej zdravšej, silnejšej a odolnejšej verzie.
 • Dozviete sa nielen o základných pilieroch WHM, ale tiež fyziologických procesoch nášho tela. Naučím vás princípy, na základe ktorých WHM funguje. Vďaka čomu si budete vedieť poradiť aj v neočakávanej situácii (napr. v prípade nástupu choroby). Budete presne vedieť, ako si trénik WHM prispôsobiť.
 • Všetky cvičenia si prakticky vyskúšate. Naučíte sa správne dýchať a meditovať.
 • Moju maximálnu podporu počas ľadového kúpeľa.

Priebeh kurzu a cena

 • Individuálne celodenné kurzy sa konajú v centre Viktor Schiller, ktoré sa nachádza v priestoroch budovy Apollo Klub na Súkenníckej 4 v Bratislave. Zobraziť na mape >>
 • Na dátume sa spoločne dohodneme. Kurzy prebiehajú väčšinou v čase od 9:00 do 18:00 hod.
 • Kurz začíname teóriou, neskôr prejdeme na praktické cvičenia.
 • Techniky, ktoré sa naučíte, si na záver kurzu overíte v 2-minútovom ľadovom kúpeli. Je to najjednoduchšia cesta, ako vám dokážem, že aj v prudko stresovom prostredí, ktorým ľadová voda je, dokážete byť sústredení a v pokoji bez najmenšieho stresu. Ak toto zvládnete, dokážete zvládnuť akúkoľvek stresovú situáciu. 
Ceny kurzov:
Celodenný pre jedného
420 €
Celodenný kurz pre 2 osoby
640 €

Individuálne kurzy vyhľadávajú

pracovne vyťažení ľudia | majitelia a vrcholoví manažéri veľkých firiem | riaditelia bánk | profesionálni športovci | herci a speváci | ľudia so špecifickým ochorením

Pre koho je kurz vhodný

Kurz je vhodný pre každého, ak:

 • netrpíte epilepsiou ani žiadnym kardiovaskulárnym ochorením.
 • nie ste tehotná alebo dojčiaca žena. Zvýšené hladiny adrenalínu spojené s technikami WHM by mohli ovplyvniť zdravie dieťaťa.
 • nie ste veľmi unavení alebo vyčerpaní. WHM pracuje so stresom. Kto sa cíti vyčerpane, prípadne vyhorene, tento kurz by ho vyčerpával ešte viac. Ak je to váš prípad, odporúčam vám absolvovať najskôr kurz, ktorý je vytvorený na mieru pre vyčerpaných a vyhorených ľudí - BASE Level 1. Po jeho absolvovaní získate dostatok energie aj na tento kurz. 

Aká je náročnosť 

Kurz je stredne náročný na pozornosť a prácu s chladom. Neodporúčam ho veľmi unaveným a vyhoreným ľuďom. Ak medzi nich patríte, vhodným riešením pre vás sú kurzy BASE systému, pomocou ktorých najprv dostanete svoje telo do normálu a následne budete schopní si tento kurz naplno užiť.

 

Garancia kvality

Za kvalitou kurzu si stojím a preto, ak by ste si z kurzu vôbec nič neodniesli a znamenal by pre vás stratu času, vrátim vám peniaze.

 

Bonusy, vďaka ktorým si odnesiete viac

Princípy, ktoré sa bežne neučia

Aby ste mohli využívať a prispôsobovať techniky podľa individuálnych potrieb a cieľov, učím aj princípy, ako metóda funguje, pretože niekedy sa potrebujete vysporiadať so stresom, inokedy s chrípkou alebo podať potrebný výkon. Ak pochopíte, ako fungujú princípy, nebudete sa musieť do konca života spoliehať iba na to, čo ste sa naučili na kurze. Budete vedieť meniť a prispôsobiť si tréning podľa vlastných potrieb. Namiesto dogmy budete mať slobodu v experimentovaní. Učenie princípov je najväčšia pridaná hodnota, ktorú iní inštruktori neučia.

Techniky pre pokoj mysle

Ukážem vám vlastné techniky vytvorené na ovládanie mysle, pokoja v hlave a na radikálne zlepšenie sústredenia a efektivity v práci.

Tréning bez tréningu

Naučím vás techniku tzv. „tréning bez tréningu“, vďaka ktorej si už viac nemusíte vytvoriť extra časový priestor na denné cvičenia. Cvičenia sa dajú zapojiť do bežného dňa tak, aby nezaberali váš čas.

Neobmedzený prístup k ľadovej vode

Ak sa vám pobyt v ľadovej vode zapáči, môžete si ho prísť kedykoľvek zopakovať. 

Výpovede ľudí, ktorí celodenný kurz absolvovali

Profesionálny tréner, ktorému nie je ťažké dôverovať. Kurz mal množstvo benefitov - tipy pre zlepšenie športového výkonu a dynamická meditácia ma presvedčili ponoriť sa do ľadovej vody. Cítil som, ako ego chcelo von z bazéna, ale dychom som ho potlačil a dokonca miestami aj zacítil teplo vo vlastnom tele. Ďakujem 🙂

Andrej Kubaška

účastník Celodenného kurzu WHM

Nikdy som si nemyslela, že dokážem vliezť do vody s ľadom a že tam vydržím 2 minúty. A dala som to. Je to super zážitok a super pocit. Pocit, keď ideš do toho bazéna a keď z neho vychádzaš, WOW. Vôbec mi nebola zima, práve naopak. Dá sa to nádherne ustáť a ten pocit na tele je neskutočný. Akoby som zhodila 10 kg záťaž. Všetko, čo som sa naučila o dýchaní určite využijem. Ďakujem.

Alžbeta Bečarová

účastníčka Celodenného kurzu WHM

Super! Presne preto som prišiel. Výborne vysvetlený princíp / proces / fungovanie a vplyv otužovania. Teším sa.

Vladimír Kubáň

účastník Celodenného kurzu WHM

To, čo len čítaš a počuješ na internete, som dnes prežil. A odnášam si omnoho viac, ako som čakal. Jednoznačne to je niečo, čo treba zažiť a počuť od Viktora a nie len stokrát čítať, počuť.

Tomáš Čas

účastník Celodenného kurzu WHM

Veril som, že to dokážem. Bol som prvýkrát v ľadovej vode. Spočiatku to bolo napínavé, ale potom som to rozdýchal a si to užíval. Dýchacie cvičenie ma povznieslo do nových sfér, brnelo mi celé telo ešte dlho potom. A ten kľud potom ... Veľmi sa mi páčil tento kurz. Oceňujem vysvetlenie princípov WHM pomocou metodiky Tao jogy.

Horst Antol

účastník Celodenného kurzu WHM

Kurz bol veľmi zaujímavý a dobre vedený. Nemala som chvíľu, kedy by som sa nudila, alebo by ma niečo nezaujímalo. Dýchanie mi dalo uvedomenie si svojho tela a navodenie kľudu. A ľad - čo dodať ? Pre mňa prekonanie samej seba, neopísateľný pocit a taký zlatý klinec 🙂 Ďakujem za príjemne strávený deň a nové možnosti 🙂

Silvia Rippelová

účastníčka Celodenného kurzu WHM

Kurz sa mi páčil veľmi. Viktor mi ozrejmil veľa vecí, ktorými si dokážeme skvalitniť život. Ľudia častokrát zabúdajú počúvať svoje telo. Tento kurz bol pre mňa návratom k svojmu vnútornému ja.

Klaudia Vinicka

účastníčka Celodenného kurzu WHM

Na kurze sa mi páčilo, že to má Viktor aj sám na sebe zažité, že dáva veľký priestor individuálnemu prežívaniu a možnostiam; že má na vec náhľad a že tomu naozaj rozumie. A je mi veľmi sympatické, že nad vecami premýšľa, učí sa nové veci a experimentuje. A veľmi oceňujem, že okrem "A", povie aj "B".

Zuzana Milerová

účastníčka Celodenného kurzu WHM

Tento kurz odporúčam všetkým, ktorí chcú posunúť svoje limity a zistiť, čoho všetkého je ich telo schopné. Doteraz som si myslel, že WHM je len o schopnosti znášať chlad, avšak som zistil, že to ovplyvní aj mnohé iné aspekty môjho života. Vlastne tento kurz odporúčam VŠETKÝM, som si istý, že si tu každý nájde to svoje.

Miloš Macega

účastník Celodenného kurzu WHM

Toto by mal byť povinný kurz na lekárskych fakultách, kde sa učia, ako vie myseľ ovplyvniť telo. Povinná výbava človeka dnešnej doby - stresovej, aby sa naučil ako ukľudniť myseľ a zlepšiť svoj život po všetkých stránkach. Kto zvládne ľadový kúpeľ, zvládne akúkoľvek životnú situáciu.

Diana Mozolakova

účastníčka Celodenného kurzu WHM

Chcete zaručené výsledky?

Zvoľte si komplexný 10-týždňový kurz, počas sa z vás zaručene stane vaša silnejšia, zdravšia a odolnejšia verzia

Chcete metódu nielen spoznať, ale spraviť z nej súčasť vášho každodenného života? Dovoľte mi sprevádzať vás 10 týždňov na vašej ceste osobnej premeny. Počas kurzu sa z vás stane vaša silnejšia, zdravšia a odolnejšia verzia, ktorú vám pomôžem nielen dosiahnuť, ale tiež vás naučím, ako si ju s minimálným úsilím udržovať.