Wim Hofova Metóda

celodenný kurz

SKUPINOVÝ

8 hodín
(9:00-18:00)

Garancia
vrátenia peňazí

Bonusy

Ciele kurzu

Spoznáte princípy a získate techniky, ktoré vás naučia:

  • získať odolnosť na chlad
  • zvýšiť imunitu
  • zbaviť sa stresu a zvýšiť psychickú odolnosť
  • zlepšiť sústredenie
  • zvýšiť fyzický výkon
  • premeniť biely tuk na hnedý
  • zlepšiť spánok
  • pochopiť funkcie a súvislostí účinkov autonómneho nervového systému pri strese a regenerácii

CENA


od

99 €

Termíny kurzov


14. 9. 201999 €
12. 10. 201999 €
16. 11. 201999 €
14. 12. 201999 €

Trnava

Kúpiť
Vybrat variantu pro WHM celodenný, skupinový – TT
Termín:5. 10. 2019
120 €
Skladom

5. 10. 2019120 €

Deň plný fyzickej a psychickej transformácie, vďaka ktorému si dáte šancu na zdravší a radostnejší život

Spoznáte a na vlastnej koži ochutnáte vplyv Wim Hofovej metódy.

Dnešný deň mi zmenil život. Dokázal som zastaviť myšlienky a vypnúť myseľ. Tento kurz splnil moje očakávnia na 150%. Doporučujem každému, kto má stres a málo času na seba.

Jan Trokšiar

Som nadšená! Organizáciou, prístupom aj náplňou. Veľmi kvitujem Viktorovu pridanú hodnotu k WHM. Preto som rada, že som išla práve na tento kurz a určite ho budem ďalej doporučovať. Ďakujem

Jana Švedová

Tri základné piliere

Dýchanie

Sústredenie

Vystavovanie chladu

vytvárajú unikátný systém narábania s vaším potenciálom pre dosiahnutie výnimočných výsledkov.

Vďaka tomuto kurzu budete schopní ostať v tomto napĺňujúcom stave (Flow) aj bez nutnosti opakovania naučených cvičení.

Nenechajte si to ujsť!

Vyberte si svoj kurz

Trnava →

Kúpiť
Vybrat variantu pro WHM celodenný, skupinový – TT
Termín:5. 10. 2019
120 €
Skladom

Získajte praxou overené techniky a cvičenia, ktoré posúvajú život v ľudskom tele na inú úroveň

Čo vás na kurze čaká?

Certifikovaný inštruktor Wim Hof Method

Som certifikovaný inštruktor metódy Wima Hofa a rád vám pomôžem teroreticky aj prakticky osvojiť si túto metódu. WHM (Wim Hof Method) som využil na podporu liečenia sklérozy multiplex, pre dosahovanie vysokého fyzického výkonu u profesionálnych hokejistov z KHL, pri mentálne vyhorených podnikateľov, ale aj extra uzimených žien. A výsledky boli výnimočné! Objavte aj vy metódu Wima Hofa. Teším sa na vás :)

Zasvätenie do tajov Wim Hofovej Metódy

Naučíte sa všetko o základných piliéroch WHM - dýchaní, sústredení a vystavovaní sa chladu, tak aby ste poznatky mohli ďalej každodenne využívať. Kurz je rozdelený na dve častí. Prvá časť kurzu pozostáva z teórie zameranej najmä na fyziologické poznatky. V druhej časti si vyskúšate a hlavne žažijete v praxi WHM.

Princípy, ktoré sa bežne neučia

Aby ste mohli využívať a prispôsobovať techniky podľa individuálnych potrieb a cieľov, učím aj princípy ako metóda funguje, pretože niekedy sa potrebujete vysporiadať so stresom, inokedy s chrípkou, alebo pripraviť sa na súťaž. Ak pochopíte ako fungujú princípy, nebudete sa musieť do konca života spoliehať iba na to, čo ste sa naučili na kurze, ale budete si vedieť meniť a prispôsobiť si tréning na vaše potreby. Namiesto dogmy budete mať slobodu v experimentovaní. Učenie princípov je najväčšia pridaná hodnota, ktorú iní inštruktori neučia.

Bazén s ľadom

Kurz je zakončený pobytom v bazéne s ľadom, v ktorom si môžete otestovať naučené techniky.  “Kúpeľ” v bázene je nepovinný, preto sa nemusíte ničoho obávať. Predstavuje však najjednoduchšiu cestu, ako vám dokážem, že čo som vás na kurze naučil, viete naozaj aj v praxi uplatniť. To znamená, že v prudko stresovom prostredí, ktorým bazén s ľadom je, budete v pokoji, schopní sa sústrediť, bez najmenšieho stresu. Ak zvládnete bazén, tak už iba málo udalostí v živote vás bude vedieť vystresovať.

Aká je náročnosť kurzu?

Kurz je stredne náročný na pozornosť a prácu s chladom, preto ho neodporúčam veľmi unaveným a vyhoreným ľuďom. Pre nich je o mnoho vhodnejší kurz Stres & Regenerácia, v ktorom najprv dostanú telo do normálu a až potom budú schopní si tento kurz užiť naplno.

Bonusy,
vďaka ktorým si z kurzu odnesiete viac

Techniky pre pokoj mysle

Ukážem vám vlastné techniky vytvorené na ovládnutie myslenia, pokoja v hlave a na radikálne zlepšenie sústredenia a efektivity v práci.

Tréning bez tréningu

Naučím vás tzv. techniku “tréning bez tréningu”, vďaka ktorej si už viac nemusíte vytvoriť extra časový priestor na denné cvičenia. Cvičenia sa dajú zapojiť do bežného dňa tak, aby nezaberali váš čas.

Ešte viac z kurzu

Budete mať otázky? Chceli by ste niektoré techniky lepšie vysvetliť? Po skončení kurzu si na vás nájdem čas a prekonzultujeme spolu vaše otázky.

Neobmedzený prístup do ľadového bazéna

Ak sa vám pobyt v bazéne plného ľadu zapáči, zakúpením kurzu získavate doživotný neobmedzený prístup k nemu počas verejných kurzov.

Kurz v papierovej forme

Zhrnutie a taktiež plánovanie tréningov získate aj v papierovej forme. I keď sa kurz skončí, vy môžete pokračovať ďalej - pripomínať si a osvojovať si získané poznatky a techniky.

Vyberte si svoj kurz

Trnava →

Kúpiť
Vybrat variantu pro WHM celodenný, skupinový – TT
Termín:5. 10. 2019
120 €
Skladom

Bolo to super posunutie sa na ďalší level, keďže sa otužovaniu po malých krokoch venujem už asi 4 mesiace. WHM asi mesiac. Som rád, že som to nepreháňal, pretože moje dýchanie nebolo úplne správne. Ďakujem za príjemnú skúsenosť.

Ondrej Šurin

Prišla som s cieľom ukľudniť hlavu, vôbec som neplánovala vliezť do bazéna s ľadom, to veru ani vo sne :). Ja, teplomil nad všetkých :). A čuduj sa svete, dala som si aj repete. Prekvapila som seba samú, posunula svoje poznanie o sebe a vlastnej mysli. Super. Ďakujem!

Juliana Michaláčová

Garancia vrátenia peňazí

Ak by ste si z kurzu neodniesli vôbec nič a znamenal by pre vás len stratu času, vrátim vám peniaze.

80% poznatkov som mal predtým aspoň raz prečítané a naštudované. Ale veľa vecí som si dal vďaka kurzu do súvislostí. 90% vecí, ktoré som už aj vedel, som žiaľ nepraktizoval. Po praktickej časti som na vlastnej koži pocítil a zažil, o čom som doteraz teoreticky vedel, hlavne čo sa týka dýchacích techník. Som rád, že som prekonal svoju "lenivosť" a prišiel na kurz.

Radovan Nosáľ

Ešte ste nepočuli o Wim Hofovej Metóde?

Metóda Wima Hofa,  je vedecky podložená a celosvetovo populárna metóda založená na jednoduchej kombinácii špeciálneho dýchania, koncentrácie a postupného vystavovania sa chladu. Účinky sú spôsobené zmenou rôznych biochemických hodnôt v krvi a fungujú u každého. Autorom tejto metódy je Wim Hof, držiteľ 26 zápisov v Guinessovej knihe rekordov, ktorý vďaka nej dosiahol výnimočné výsledky.

Chcete dosiahnuť oveľa viacej?

Vyberte si z ponuky WHM kurzov,
počas ktorých budem s vami ešte  intezívnejšie pracovať

Celodenný individuálny kurz Wim Hofovej Metódy

Individuálne kurzy sú prispôsobené pre jednotlivca (max. 3 osoby), kde sa naplno venujem iba vám. Dokážete sa lepšie sústrediť a rýchlejšie preniknúť do všetkých techník. Rovnako vám ostane aj viac priestoru na otázky. Ak vám vyhovuje viac individuálný prístup, kedy sa inštruktor venuje len vám, tento kurz je určený pre vás.

10 týždňový kurz Wim Hofovej Metódy

Očakávate zaručené výsledky? 10 týždňový kurz je to pravé pre vás. Počas kurzu sa z vás stane vaša silnejšia, zdravšia a odolnejšia verzia, ktorú stačí s minimálnym úsilím iba udržovať. Výsledkom je postupná premena tela aj mysle.


Teoreticky som mal WHM naštudované, ale naživo je to iná káva. A 2 min v ľadovom bazéne je pecka!

Marián Tinák

Je príjemné pod odborným dohľadom skúsiť WH metódu. Teoreticky som to ovládala, otužujem sa, ale v bazéne to bolo iné a snáď náročnejšie, keďže sa chodím kúpať do jazera a používam "topánky" do vody, a tým nepociťujem také rýchle ochladenie. Najviac mi dalo dýchanie - presné vysvetlenie. Ďakujem.

Eva Zemanová

Nekupujete si kurz, ale metódy na premenu tela aj mysle

CENA


od

99 €

Vyberte si svoj kurz

Trnava →

Kúpiť
Vybrat variantu pro WHM celodenný, skupinový – TT
Termín:5. 10. 2019
120 €
Skladom